2737
2734
عنوان

پسردارها بیاین لطفا.یک سوال ج ن س ی دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 13119 بازدید | 153 پست

پسر من یکسالشه اینجوری میشه ولی موقع ادرار

بعضی وقتا ک میخام حمومش بدم با دست میگیرتش ولش نمیکنه..حواسشو پرت میکنم ک یادش بره

منم میترسم خدایی نکرده عادت کنه

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باید امتحان کنم. خیلی نگرانم می گم نکنه بیماری چیزی باشه.خیلی حساسم. اوایل هم که بدنیا اومد ب ...

به نظرم خودتم زیاد استرس داری در این مورد بهش منتقل کردی اگه بی خیال رد میشدی از کنارش شاید اونم دیگه توجه نمیکرد منکه پسر ندارم اما اینطور که دارم میخونم نظراتو مثل اینکه طبیعیه

دخترم تمام زندگی من
2728
😐😐😐😐😐😐متاسفم این چه سوالاته مضخرفیه شورشو در اوردی  اصن چطور تونستی این سوالو بکنی  ...

عزیزم

ایشون یک مادره و دل نگرانه جایی رو غیر از اینجا برای تاپیک زدن پیدا نکرده الانم دلش شکسته با این حرفتون اگه تاپیکش باب میلتون نیست بهتره ترک کنید نه اینکه هزار جور انگ بهش بزتید و حالشو بدتر کنید 

2740
قضاوت قضاوت امان از قضاوت

واقعا که فقط می خوان یک چیزی بگن که نگیم خدایی نکرده ... هستن.

وگرنه من یک سوال کامل بهداشتی و بدون نقض غرض پرسیدم.می خوام ببرمش دکتر اما پسرم وقتی برای یک سرماخوردگی ساده میبرمش اینقدر گریه می کنه اجازه معاینه حتی نمیده .می خواستم ببینم اگر طبیعی هست نبرمش.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
پسر من یکسالشه اینجوری میشه ولی موقع ادرار بعضی وقتا ک میخام حمومش بدم با دست میگیرتش ولش نمیکنه..ح ...

وای خخخ پسر منم تو حموم هی میخواد بگیره   منم حواسشو پرت میکنم ‌.پرسیدم گفتن طبیعیه داره بدنشو میشناسه

2706