2733
2739

خیلی وقت هادلم میگیره  وقتی میبینم یک خانم در شرابط بسیار سختی قرار گرفته و ازطرف همسرش  مورد خیانت یا خشونت فیزیکی واقع شده  ولی با این استدلال که خانواده حمایتم نمیکنه در  رابطه ی ناسالم میمونه و هر روز بیشتر و بیشتر اسیب میبینه 

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

علتش حرف و‌حدیثای مفت مردم هست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
2740

چرا بعضی پدر مادر ها وقتی دخترشون در اوج سختی هست باز اون رو به مدارا تشویق می کنن . مگر این،زنی که الان اسمش به عنوان همسر در شناسنامه ی مردی ثبت شده ، همون دختر عزیز دردانه شون نیست .

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 

هیچ وقت یادم نمیره قبل از ازدواج پدر ومادرم مثل یک پرنسس با من رفتار میکردن ولی وقتی ازدواج کردم ، فقط جمله ی مدارا کن رو شنیدم . 

اگر خانم استقلال مالی و عاطفی داشته باشه چنین جمله ای رو نمیگه.

ولی خب کلا طلاق سخته.خصوصا تو جامعه ما.

منم نمیتونم درک کنم چرا پدر و مادر وقتی میدونن دخترشون تو شرایط سختیه حاضر به حمایت کردنش نمیشن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

من هميشع با ازدواج هاي زودهنگام مخالف بودم و هستم و اون هم بخاطر اسيب هاي اجتماعي بعد از طلاق هست.يه زماني كه بخث كودك همسري داغ بود زياد اينجاراحبش بحث كردم.يك عده بودن كه به شدت رو اين مسيله حساس بودن،بيشتر بخاطر مسايل مذهبي.ولي واقعيت چيز ديگه است.زنان مستقل تعيين كننده مسير زندگي خودشونن.تصميم گيرنده اند.من خيلي زجر ميكشم وقتي اينجا ميبينم ميبينم يه نفر مثلا تو سن هجده سالگي دو تا بچه داره و مدام از طرف شوهرش ازار كلامي و جنسي ميبينه و بخاطر عدم استقلال كارب نميتونه بكنه و محكومه به سكوت.ازدواج خاله بازي نيست.اينكه مثلا تو سن ١٥ سالگي ازدواج كني و تا ١٨ سالگي دوتا بچه داشته باشي پس كي براي خودت زمان داري؟اينجوري از همه نظر نياز به ساپورت شدن داري.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
چرا بعضی پدر مادر ها وقتی دخترشون در اوج سختی هست باز اون رو به مدارا تشویق می کنن . مگر این،زنی که ...

نه،مثلا من بچه اولم پدرم اوقتی خودمو شناختم باهام سر لج داشت،الانم وقتایی ک باشوهرم مشکل دارم یا تو خونشون ازشدت ناراحتی اشکم درمیاد انگار خوشحال میشه حز میکنه،هیچوقت حمایتم نمیکنه هم من هم شوهرم ازش بدم میاد،شوهرمم بعضی وقتا دلش برام میسوزه

2706