2737
2739
عنوان

اونایی که خاک میخورن بیان🙈🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست
دختر جاریم ۳ سالش بود میخورد. آقا ما اومدیم خونمون رو گچ کاری کردیم .داشتیم وسایل توش میچیدیم که دید ...

گچ😨

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه خودتو درمان کنی چون واقعا حس خیلی بدی بهم داد یاد اونایی افتادم که آدم خوارن نمیدونم ربطی ندارنا ولی افتاد دیه  

تا حالا خاک خوردن رو نشنیده بودم   

به زندگی همجنس های خودمون رحم کنیم خواهشا
دختر جاریم ۳ سالش بود میخورد. آقا ما اومدیم خونمون رو گچ کاری کردیم .داشتیم وسایل توش میچیدیم که دید ...

وای یعنی چی گاز زد خورد چه وحشتناک   

یاد خوش آشاما افتادم که با دندونای تیزشون گاز میزنن و خون از دهنشون میریزه..

به زندگی همجنس های خودمون رحم کنیم خواهشا
2740
منم می خوام.تو رو خدا .از کجا میشه گیر اورد

شوهرم دوستای عراقی داره یکیشون زمان قدیم خادم حرم امام حسین بوده اینبار که اومده بود خونمون شوهرم میگفت دیدم یه چیز تو جیبشه اینقد با نخ و پارچه اینو پیچیده میگفت بازور و التماس 5تاشو گرفتم خیلی کوچولو هستن ها مثل سنگ ریزه هستن گفته بود اون موقع میخواستن ضریح بذارن ماها اونجا بودیم اومدم سنگ قبر بذارن ما خادما برداشتیم 

ولی میگن هرکسی تربت اصلی رو داشته باشه یعنی اونیکه خون امام حسین بهش خورده رو به بیمار سرطانی هم بدن بخوره فورا خوب میشه قربونت برم امام حسین

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
🤣🤣🤣 الان ۱۳ یا ۱۴ سالشه. هنوز جای دندونش رو دیوار هست.

خخخخخ اینو امتحان نکردم دوست ندارم خاک بوش عالیه بوی زندگی میده

2706