2737
2739
عنوان

رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 47 پست
اگه قرمز میخای کنی مواظب باش نارنجی در نیاد چون پایه مو خیلی مهمه موهای شما زردی داره پس نارنجی در م ...

ای وای پس بهتره من از رنگای فانتزی صرف نظر کنم ممنون عزیزم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
وااای استارتر گرفتی مارووو😟 خیلیییی قشنگه که مبارکت باشه من هر رنگی رو نمی‌پسندم ولی این خیلی زی ...

نه بخدا 

از وقتی رنگ کردم هی فکر میکنم موهام زشت شده واسه همین اومدم نظرتونو بپرسم

مرسی عزیزم😘😘

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ابی بزاری سبز میشه من عاشق رنگ ابی سبزم

من برعکس شما از رنگ ابی و سبز خوشم نمیاد عاشق صورتی و قرمزم 

نه بخدا  از وقتی رنگ کردم هی فکر میکنم موهام زشت شده واسه همین اومدم نظرتونو بپرسم مرسی عزیزم ...

باور کن خیلی قشنگه

منم هر بار رنگ میزارم از چهره خودم بدم میادو پشیمون میشم تا عادت کنم و به زیباییش پی ببرم دیگه ریشش درومده 😂

الان هف هشت ماه بیشتره پا گذاشتم رو دلمو رنگ نکردم چون دکلره داره میخام یه دست بلند شه

2738
مم موهامو مشکی کردم که دیگه رنگ نکنم سالم بشه الان دارم از افسردگی میمیرم از مشکی بودنشون بااینکه هی ...

منم یه مدت طولانی موهام مشکی بود گفتم یه تنوعی بدم اول زیتونی کردم بعد دودی این بار گفتم صورتی کنم شد این 

منم یه مدت طولانی موهام مشکی بود گفتم یه تنوعی بدم اول زیتونی کردم بعد دودی این بار گفتم صورتی کنم ش ...

اگه واقعا صورتی دوس داری پودر دکلره صورتی بگیر ولی خودت نمیتونی تنهایی بزنی چون دکلره هست موهات داغون نشه خدا نکرده

مرگ بر افسردگی
باور کن خیلی قشنگه منم هر بار رنگ میزارم از چهره خودم بدم میادو پشیمون میشم تا عادت کنم و به زیبایی ...

عزیزمممممم😍😍

موی من از اولشم از ریشه دکلره نشده بود 

الان اکثرا جوری رنگ میکنن که ریشه مو معلوم باشه واسه منم همونجوریه ولی منم مثل شما موی یک رنگ و یکدست دوس دارم

مارال افتضااااحه پولتو ریختی دور از ردیف دوم سوم بس انتخاب کن عجییییییب رنگ میگیره

ممنون گلم این سری رنگ بس میخرم

2706