2733
2734
عنوان

مامانایی ک بچه زیر 3سال دارن بیان لطفا😣

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 90 پست
از طرف من یه ماچش کن😙😙😍  دخترم نیشگونای ریزی میگیره که نمیتونی نفس بکشی از درد😶

😂😂😂خیلی وروجکن 

جوری نوک سینمو گاز گرقته بود همینجوری خون میومد😣

الانم موهمو میکشه از قصد نگاه به دستش میکنه موهای من تو دستشه میخنده😣

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
دخترم دو سالشه...از همون اول تولد شب زنده داری میکرد تا الان..ما هرشب صبح میخابیم😂😂 فقط دو شب ساع ...

وااای چه سخت

روز میخوابه؟

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا لباس بندازم لباسشویی بدومیاد روشن کنه  دکمه هاشو میزنه بعد ک شروع ب کارمیکنه وسطاش میره خا ...

من قفل میکنم..چند بار خاموش کرد ..دیگه قفل میکنم هرچی دکمه میزنه عمل نمیکنه😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731
کلا لباس بندازم لباسشویی بدومیاد روشن کنه  دکمه هاشو میزنه بعد ک شروع ب کارمیکنه وسطاش میره خا ...

دقیییییبقا بخدا پسر منم عین بچه شما هروقت روشن میکنم زارت میاد خاموش میکنه 😃😃😃😃😃

بچه ها هم شیرینی دارن هم اذیت و اون ما مادرها هستیم که میتونیم خودمون بی اعصاب  یا محکم و قوی ن ...

کاملا موافقم

البته مسلط درسته

سعی کنید با دید یه بچه بهشون نگاه کنید و عقل اونهارو با عقل خودتون مقایسه نکنید

هرروز پارک ببرید تا انرژیشون تخلیه شه

ضمنا گاهی وقتها نق و نوق ها بخاطر خوب غذا نخوردن و سیر نشدنه گاهی هم بخاطر کمبود آهنه

2740
وای میره کولروروشن میکنه ...مثلا میگیم حسام کولرو روشن.کن😭😂

چند سالشه😁

اگه از اول نق نقو بوده پس مدلش اینجوریه و همه بچه ها هم مثل هم نیستن فقط خدا صبرت بده خواهر

اره دقیقا مدلشه.مادرشوهرم میگه بچگیای باباش و دوتا عمش همینجوری بودن

بدیش اینه ک من واقعا بی صبر و بی اعصابم

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706