2737
2734
بچه رو همش یه پهلو خوابوندی عزیزم

عاره 

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا ژنتیکی نیست من خیلیا رو دیدم دنیا اومدن کله تخم مرغی بودم بعد کله شون جمع شده رشتی شده

خب همون دقيقا به خاطر ژنتيكي بودنشه ديگه... هيچ نوزادي از اول كله ش رشتي نيست اولش همه گردن، بعدبسته به ژنتيكشون  يه سريا گرد مي مونن يه سريا رشتي ميش .مدل خوابوندن تاثير داره ولي خيلي ناچيز...

قبلنا میگفتن نباید همش دلوهوا بخوابونیش که پشت کلش صاف میشه😕

ولی خیلیا هم کردنو اینجور نشدن

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2728
2738
نه اصلا ژنتیکی نیست من خیلیا رو دیدم دنیا اومدن کله تخم مرغی بودم بعد کله شون جمع شده رشتی شده

خب دیگه مثل ژنتیکشون شده عزیزم دختر من کلش دراز بود دنیا اومد من هیچ کار خاصی نکردم الان کاملا گرد شده مثل سر منو باباش

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706