2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا لاك خريدم 

روي در و تنه اش يه برچسب داشت كه اسم و مدل و... روش داشت خيلي شيك و مجلسي پاره شده بود 

يعني بازش كرده بودن 

همه رنگهاش هم همين بود من هم خيلي مودب گفتم اين باز شده با اجازه ببينم رنگش چه جوريه يه ذره هم امتحان كردم و خريدم!

2728

لاکهای مارکهای گرون دورش پلمب و تاریخ انقضا داره و از روی تستر رنگ انتخاب میکنیم

لاکهای معمولی هیچکدوم نداره مثل فلورمار و داتمه که هردوشون هم کیفیت خوبی دارند

2740
اخه گلوله گلوله و سفت نیست ولی یه بویی میده سردرد گرفتم

برادر شوهرم از هنو برام لاک و اینا اورده بو گوسفند میدن ولی خیلی رنگ جالبی دارن و خوشگلن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
عه؟من ندیدم شما خیلی باکلاسید پس 🥴🥺😢 لاکاتونم پلمپ داره 😫

باکلاس؟؟؟😂😂😂فقط به لوازم ارایش با مارک‌ خوب اهمیت میدم عزیزم ولی ازاوناش نیستم که چیپس با عشوه بخورم تقریبا حمله میکنم

مگه لاک هم پلمپه؟🤔🤔🤔🤔

اره لاکهای خوب خارجی هست چون رو بعضیاش نوشته تاریخ انقضاش مثلا 24 ماه بعد از باز شدن خب اگه پلمپ نباشه که نمیشه فهمید تاریخ انقضاش تموم شده یا نه

باکلاس؟؟؟😂😂😂فقط به لوازم ارایش با مارک‌ خوب اهمیت میدم عزیزم ولی ازاوناش نیستم که چیپس با عشوه بخ ...

😂😂من لاکام ۱۰ تومنی فوقش 🥴😂 

چیپس خوردنمم که نگم برات اصن یه وضی 😂

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2706