2737
2734
عنوان

حموم کردن بچه ها

2657 بازدید | 31 پست

من داداشم ۶سالشه میبرمش حموم البته با لباسم خودم ولی اون لباس نداره که حالا میگن اشکال داره واینا چه عیبی داره خب ینی واقعا ممکنه براش بدباشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک میکنم بدون لباس ایرادی نداره 

ولی خب داداشتم دیگه کم کم داره بزرگ میشه این بار که رفتی باهاش کنار وایسا خودش حموم کنه دو جلسه اینجوری برو دیگه اجازه بده تنها بره

باران‌هم‌که‌باشی‌برای‌کاسه‌های‌وارونه‌کاری‌نمیشه‌کرد
2728
خودت حساسش نکن هیچ مشکلی نداره. تازه ب نظرم کارت درسته. من بچه جاریمو میبرم حموم البته مثل تو با لبا ...

والا داداش بزرگم انقدرمامانم خساس نه کسی عوضش میکرد نه کثی لخت دیدش حالا یه بی حیایی شده ناپیدا ولی شوهرم اصلا مادرشوهرم براش مهم نبوده کلی عکس لختب و ... یه با حیایی شده حالا این خنثی باهاش رفتارمیکنیم

2740

اگه شما لباس کامل تنته اشکالی نداره ولی ترجیح اینه که با والد همجنس خودش حمام کنه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
والا داداش بزرگم انقدرمامانم خساس نه کسی عوضش میکرد نه کثی لخت دیدش حالا یه بی حیایی شده ناپیدا ولی ...

اره دقیقا منم همینو میگم . یکی از فامیلای ما هم انقد مذهبیه. ی روز پسر هفت سالش منو با لباس راحتی دید بچه هفت ساله داشت منو با چشاش میخورد. اخرشم گفت وای دیش هاتوووووو😐😐😐😐😐

من پسرمو با باباش میفرستم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
اخه کسی نمیبرش بسکه اذیت نیکنه فقط بامن میسازه چون براش داستان میگم

خوب فقط دیگه کم کم باید بهش بگی شورتش رو جلوی شما درنیاره و جاهای خصوصی بدنش رو.کسی نباید ببینه یا دست بزنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اره دقیقا منم همینو میگم . یکی از فامیلای ما هم انقد مذهبیه. ی روز پسر هفت سالش منو با لباس راحتی دی ...

حالا من داداش بزرگم بقیرودیده بقیه اونوندیدن ولی هرچی سخت بگیری بدتره بجس دیگه منم خواهرشم

2706