2737
2734
عنوان

عقده ای😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 103 پست
نیم تاج مال عروسه لوس میشه دو نفر نیم تاج... مردم هم فکر میکنن شما نیت بد دارین

عروس میخاد تاج بزرگ بذاره ..شوهرم میگه نیم تاج بذار ملکه ای تره ... چند وقت پیش دختر خاله ام هم گذاشت عروسی دوستش ...عروسی دوستمم مادر عروس هم گذاشنه بود ...تاج گل خوبه بذارم یا ریسه؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا همه جارو بستن صبح ۹باید سالن باشم

ای بابا ببین میتونی زنگ بزنی بیاند یا بچرخی تو شهر ببینی کجا بازه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731
از نظر من نیست چرا انقدر سخت میگیرین اون اینجوری خوشحاله عروس هم تو لباس عروس خوشحال باشه مگه چیه خو ...

کارش زشته دیگه. میتونه یه لباس خیلی خوب بپوشه با یه ارایش قشنگ ولی دیگه مجبور نیس حتمن از عروس تقلید کنه ک😑

کارش زشته دیگه. میتونه یه لباس خیلی خوب بپوشه با یه ارایش قشنگ ولی دیگه مجبور نیس حتمن از عروس تقلید ...

چقدر سخت میگیرید عروس مجلس کس دیگه ایه چه فرقی داره کی چی میپوشه من خودم هیچوقت توجه نمیکنم 😐 مگر اینکه عروس زشت باشه نگران باشه به چشم نیاد

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
از نظر من نیست چرا انقدر سخت میگیرین اون اینجوری خوشحاله عروس هم تو لباس عروس خوشحال باشه مگه چیه خو ...

استارتر عروس هستن و اصلا لز این کار خوششون نیومده منم باشم خوشم نمیاد و هزاران نفر دیگه 

این کار چیزی جز نشون دادن حسادت و عقده ی عروس ی مجلس بودن نیست... 

2738
عروس میخاد تاج بزرگ بذاره ..شوهرم میگه نیم تاج بذار ملکه ای تره ... چند وقت پیش دختر خاله ام هم گذاش ...

نمیدونم چرا اینکارو میکنین، راستش عزیزم نکته عروس به منحصر به فرد بودنشه. حالا اگه اصرار دارین گل بذارین تو موهاتون، نازتر هم هست

واقعا خوب شد گفتین ..شوهرم میگه تاج بذار ملکه ای تره😂😂

تاج گل بذاریاریسه

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
استارتر عروس هستن و اصلا لز این کار خوششون نیومده منم باشم خوشم نمیاد و هزاران نفر دیگه  این ک ...

من نخواستم نظرمو به کسی تحمیل کنم که اینجوری صحبت میکنیدا به منم ربط نداره😂😂فقط من مخالف سخت گرفتنم بنظرم واقعا مهم نیس کی چی میپوشه مگر اینکه عروس زشت باشه بترسه به چشم نیاد وگرنه عروس مجلس ایشونه کیفشو ببره بشینه فکر کنه وای کی چیکار کرد چندسال دیگه لعنت میفرسته به خودش چرا اون شبو زهر خودش کرد الان با زدن این حرفاتون نمک رو زخمش میزنید لطفی بهش نمیکنید

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
نمیدونم چرا اینکارو میکنین، راستش عزیزم نکته عروس به منحصر به فرد بودنشه. حالا اگه اصرار دارین گل بذ ...

هیچی بدون قصد ...یعنی لباس پفی هم نپوشم ...همه لباسام مدل ماهی بوده تا الان ... این سری گرفتم اسکارلت بپوشم  رنگ جیغ شاید هم ویو کردم موهام پس اگه ضایعس ... 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
چقدر سخت میگیرید عروس مجلس کس دیگه ایه چه فرقی داره کی چی میپوشه من خودم هیچوقت توجه نمیکنم 😐 مگر ا ...

مجلس به افتخار عروس هست و بقیه فقط به قصد شادباش و شرکت در شادی اونجا هستند

باید کاری کنن عروس بدرخشه 

به نظرم لباس رنگ روشن یا دامن پف دار یا هر کاری که باعث بشه جلوه ی کسی از حد نرمال بیشتر باشه در حالی که خودش عروس  نیست ، بشدت بی فرهنگی و زشته

😁

این روز رو بذاریم خوشحالی مال عروس باشه عزیزم. روز عروسی شما و بقیه هم همینطور باید باشه 

هیچی بدون قصد ...یعنی لباس پفی هم نپوشم ...همه لباسام مدل ماهی بوده تا الان ... این سری گرفتم اسکارل ...

حالا لباس پفی اگه سفید نباشه مهم نیست اصل تاج نذاشتنه. میدونم نیت بدی ندارین وگرنه نمیگفتم بهتون

2706