2737
2739
عنوان

عزیزانم لطفا تشریف بیارین واسه شفای بیمارها حمد بخونیم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورت بگردم!الان بهترم شکر خدا و ممنون از دعاهای خوبت اجی جونم

خدانکنه مهربونمممم

الهی شکررررررر الهی شکررررررررر

من حقیر همیشه دعاگو هستم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
عزیز دلم بیاد خواهرتون خیلی هستم همیشه اومدم صداتون کنم اما کاربریتون نبود الان خوشحال شدم‌دیدمتون❤ ...

ممنون عزیزم

سپیده شفا یافته کامله با دعای دوستام 💖 خودت مطمئنم کردی و ارومم کردی هفته پیش

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2728
اخی عزیزم امضان خوندم الهی امین ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشه خواهرجونت  میشه بپرسم مشکلش ...

سپیده سرطان سینه داشت خوب شده شکر خدا ولی خوب همیشه نگرانم

الهی من بمیرم براش عزیزدلم الان تو حیاط جمکرانم الهی به حق ابالفضل العباس عزیزدلمون درمان بشه زجر نکشه مادر

عزیزم سرطان خون کودکان الان درمان داره با پیوند مغز استخون 💚

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
به به خوشا به سعادتتون فدای قلب پاک و مهربونتون خیلی التماس دعا عزیزم امیدوارم به تمام خواسته های ...

الهی شما هم که بانی خیر و آرامش میشی بحق باب الحوائج به حاجتهات برسی نازنین ❤

ممنون عزیزم سپیده شفا یافته کامله با دعای دوستام 💖 خودت مطمئنم کردی و ارومم کردی هفته پیش

آره عزیز دلمممم

سپیده جون باب الحوائج حسابی هواشو داره و شفای کامل گرفته و نظر کرده هست اما من کلا موقع دعا همه رو یاد میکنم و بیاد شما و سپیده جون هم هستم و واسه سلامتی همه دعا کردم

خیلی التماس دعا دارم عزیز دلم ،خوشا به سعادتتون❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2740
آره عزیز دلمممم سپیده جون باب الحوائج حسابی هواشو داره و شفای کامل گرفته و نظر کرده هست اما من کلا ...

یا باب الحوائج

شما رو همیشه تو دعاهام نظر دارم دوست خوبم 💛💚💙🧡💜

سپیده سرطان سینه داشت خوب شده شکر خدا ولی خوب همیشه نگرانم الهی من بمیرم براش عزیزدلم الان تو حیاط ...

الهههی شکر بسلامتی ان شاالله ک همیشه شاد و سالم باشه 

خیلی ممنون عزیزم اره خداروشکر چون بچه است خیلی دکتر امیدواره و گفته ک پیوند نمیخاد و فقط شیمی درمانی ولی خب محدودیت های خاصی داره ک نمیتونیم کنترلش کنیم بچه است دلش میگیره همش تو خونه مثلا اینکه بیرون بریم ماسک نمیزنه میگه همه میدونن مریضم😪یا مثلا میره تو اینه میگه کی موهام میان برم ارایشگاه یا دوستاش میان خونمون میدوه تو اتاق بغلم میگه اجی محمد و ایلیا اومدن کلاهمو سرم کن ابروم رفت با کلمه کلمه اش با هرکاریش استخونم اب میشه دیگه نا ندارم بخدا اگ زندم فقط اینه ک بگم مراقبش باشم😭مرسی از دعات خواهرم😘🙏💞

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الهی امین قربونت برم خواهر خوبم محتاج دعا 

فدات گلم حتما دعا گو هستم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
الهههی شکر بسلامتی ان شاالله ک همیشه شاد و سالم باشه  خیلی ممنون عزیزم اره خداروشکر چون بچه اس ...

الهی بمیرم عزیزم درکت میکنم 

با همه وجودم میفهمم چی میگی ... شماکه اون دستا و پاهای کوچولوشو میبینی هم بیشتر از من اذیت میشی 💖 الهی بحق امام علی شفای کامل بگیره بچمون دیگه پاش به بیمارستان نکشه مگر برای چکاب