2733
2739
عنوان

ذلیخاها بیان (اونا که برای عشقشون هر کاری میکنن)

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 177 پست
چرا خیلی ربط داره  من برای خودمو گفتم چکار به شما و دیگری دارم؟از نظر من هیچی مردی مث حضرت یوس ...

اصلا بحث ذلیخا و یوسف نیست که اصلا هیچ عشقی عشق حضرت زهرا و علی نمیشه ربطی به اشخاص نداره من حرفم کلمه ای به نام عشقه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
نمیدونم خودشم نمیدونست همش میپرسید چرا منو اینقدر دوست داری جوابی نداشتم  فقط دوستش داشتم و ...

نمیدونم چی بگم واقعا

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این تاپیک بی اغراق میگم فقط یه عشق دیدم اونم عشق شما بود 

ممنونم 

تا خودم حسش نکرده بودم درکی از عشق نداشتم

متفاوته 

با تمام حس های دنیا فرق داره

تازه بعدش معنای شعرهای عاشقانه میفهمیدم

دنیای من و زندگیم بدون اون هیچه

همیشه با منه 

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
2731
اصلا بحث ذلیخا و یوسف نیست که اصلا هیچ عشقی عشق حضرت زهرا و علی نمیشه ربطی به اشخاص نداره من حرفم کل ...

ن دیگ شما پرسیدی مث زلیخا میشین منم متناسب با سوالتون جواب دادم عزیز دل پس باید سوالتونو جور دیگه ای میپرسیدین 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
دوسش داشتم ولی وقتی با وجود شرطو شروطای سخت بابام اومد جلو عاشقش شدم 

عشقتون پایدار حاضری هر کاری براش کنی

اگه نصف حضرت یوسفم باشه آره ولی هیچوقت پای یه آدم مزخرف اگه دوستشم داشته باشم نمیمونم (تجربه دارم)

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2738

من توی ۸ سالی ک ب پاش موندم تهمت زنا هم بم زده شد..رفتم مسجد پرتم کردن بیرون گفتن نجسی... توی کوچه خانمی زد توی گوشم ۱۷ سالم بود...راضیم ارزششو داشت

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ممنونم  تا خودم حسش نکرده بودم درکی از عشق نداشتم متفاوته  با تمام حس های دنیا فرق داره ...

خب چرا گذاشتی بره اخه

هیچوقت فک نمیکردم اینجوری باشم که یه نفر از خودم مهم تر شه برام

هنوز نه ولی در اینده که خونوادم متوجه رابطمون شن احتمالا همه ارثیه ای که قرار بوده بهم برسه و حمایت خونوادمو کاملا از دست میدم و برا بیشتر ازین امادم

ن دیگ شما پرسیدی مث زلیخا میشین منم متناسب با سوالتون جواب دادم عزیز دل پس باید سوالتونو جور دیگه ای ...

خب ذلیخا یه تمثیل عاشقیه منم از اون نظر سنجیدم عشق اندازه نداره اون دوست داشتنه که اندازه داره عشق بی کرانه

شاید باورت نشه ولی خواهر من اینکار کرد

با یه اقایی اشنا شده بود دو سال تمام از لحاظ مالی ساپورتش کرد حتی طلا دختری شو هم داد بهش 

حتی گوشی موبایل کادویی که بهش دادم هم داده بود بهش  

الان امریکا ساکن هستند و یه نی نی یه ساله دارند

چقدر اون زمان از دستش حرص می خوردم ولی خوب خدا دوستش داشت که پسر ادم نامردی نبود اون زمان مشکل مالی داشت

2706