2737
2739
عنوان

گوشی و بیکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 45 پست
با اجازه استارتر. بچه های دختر و پسر های تهرانی اگر میشناسید که میخوان ازدواج کنن اطلاعاتشون بهم بدی ...

یکی بود تو نی نی سایت ولی اسمشو یادم رفته ،همین چند روز پیش هم تایپک زده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایسا بسته م تمومشه! یه هفته نت نمیخرم، نهایتا بسته ی 6صبح تا 12 ظهرو میخرم بعدش تایمم واسه خودم باش ...

راست میگی اینم ایده‌ی خوبیه...

ولی لامصب ما بازی آنلاین هم داریم 😕

انقدم اون بازیو دوسش دارم. من و شوهرم باهم بازی میکنیم. نمیشه نت ۶ تا ۱۲ زد... اَه... 😫🙁

حساب کردم هرماه سیصدتومن پول اینترنتم میشه

بابا تو دیگه کی هستی دست شیطونو بستی

بیشعور بسته هارو الان خیلی گرون کرده

۳ گیگ نزدیک ۲۰ تومنه،خوراک ی روز هم نیس😬

از این ب بعد باید بیشتر صرفه جویی کنیم

بابا تو دیگه کی هستی دست شیطونو بستی بیشعور بسته هارو الان خیلی گرون کرده ۳ گیگ نزدیک ۲۰ تومنه،خور ...

نه من وقتی میخام فیلم دانلودکنم *121رومیزنم بسته چهارگیگ سه ساعته رو میخرم ب مبلغ چهارتومن طرفای صبح ارزونترم هست فیلمارودانلودمیکنم بعدش ی نت ماهانه میخرم براب تل گرام کارای دانلود و اینستارو ساعتی بخر کاراتو بکن تموم شه خیلی ب صرفه اس 

2738
نه من وقتی میخام فیلم دانلودکنم *121رومیزنم بسته چهارگیگ سه ساعته رو میخرم ب مبلغ چهارتومن طرفای صبح ...

از همراه اول گرفتی؟

ایرانسل  بسته ۵ گیگ از ۲ شب تا۷صبح مبلغ۲۵۰۰ تومن میده،

من تازه یک بار گرفتم

از همراه اول گرفتی؟ ایرانسل  بسته ۵ گیگ از ۲ شب تا۷صبح مبلغ۲۵۰۰ تومن میده، من تازه یک بار گرف ...

نه ازهمراه اول ن من بسته شبانه منطورم نیس بسته ساعتی منطورمه

اها،من بیشتر فیلما رو از کانال تل دانلود میکنم ساعتی بگیرم نمیصرفه چون با پرروکسی وصلم سرعتش کمه،

تو سع ساعت میتونی دیگه بنطرم ازگوگل دان کن درعرص پنج دیقه مال من دان میشه

[QUOTE=94948006]تو سع ساعت میتونی دیگه بنطرم ازگوگل دان کن درعرص پنج دیقه مال من دان میشه[/QUOTE

من بیشتر سریال ترکی دانلود میکنم تو گوگل همه قسمتاشون ب ترتیب پیدا نمیشه،

تو این کانال تلگراام همه شون هستن

راست میگی اینم ایده‌ی خوبیه... ولی لامصب ما بازی آنلاین هم داریم 😕 انقدم اون بازیو دوسش دارم. من ...

چه حوصله ای دارین شماها، بازی آنلاین😂

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕