2733
2739
عنوان

یه سوال در مورد چت با افراد نامحرم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3356 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چندسال پیش که سنم کمتر بود و کلاس زبان میرفتم با یکی رفع اشکال میکردم تو نیمباز (مترجم بود) و رابطمون دختر و پسری نبود و منم یکم جوگیر بودم (تازه ازین گوشیا خریده بودم😂) و شوهرمم مشکلی نداشت ولی الان اصلا حوصله اینکارا رو ندارم و به نظرم کارم اشتباه بود چون اگه شوهرم با یه خانومی به هر دلیلی چت میکرد سرشو میبریدم میذاشتم رو سینه ش😤

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
بله شما متاهلی ؟  اگه متاهلی باید بدونی  البته نه حس عاطفی بیشتر جنسی

نه مجردم 

ولی کلا نمیدونم کی واقعا میاد جلو و دوستم داره کی فقط همینجوری میگه

راه حلی برا فهمیدنش نداری؟🤔😂

از کجا میدونی یکی تو اد لیستت نیس ک میخاد اذیتت کنه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
نه مجردم  ولی کلا نمیدونم کی واقعا میاد جلو و دوستم داره کی فقط همینجوری میگه راه حلی برا فهم ...

ببین من متاهلم ...ما زنها فرق میذاریم بین دوست داشتن و سک س ...یعنی اگه خیلی خیلی کسی رو دوست داشته باشیم شاید آخرش اونم با کلی خواهش و تمنای طرف به سک س فکر کنیم 

ولی آقایون دست خودشون نیست ازهرموضوعی برداشت س کسی دارند 

اگه همون هفته اول نگن ماه اول میگن 

اونها هرچیزی براشون جذابیت جنسی داره 

عشق واسه اونها باس کس فرقی نداره

تفاوت دیگه اینکه ما عاشق یکی میشیم زیاد

اونها عاشق همه میشن ولی کمممممممم

2738
ببین من متاهلم ...ما زنها فرق میذاریم بین دوست داشتن و سک س ...یعنی اگه خیلی خیلی کسی رو دوست داشته ...

انقد بدم میاد تا میخوای عاشق یکی بشی بهت پیشنهاد بد میده

کلا نظرم نسبت بهش عوض میشه🤤🤦🏼‍♀️

کلا نمیتونم نه به کسی اعتماد کنم نه بشناسم

انقد بدم میاد تا میخوای عاشق یکی بشی بهت پیشنهاد بد میده کلا نظرم نسبت بهش عوض میشه🤤🤦🏼‍♀️ کلا ن ...

همه شون همینن غریزه ست دست خودشون نیست 

یکی هم خیلی عاشقش بشی اگه بری پیشش نمیگه قدم رو چشمم گذاشت میگه فلانی پا داد 

پس باهمه هم همینه !!!!

یه دختر می‌تونه خودشو حفظ کنه نه پسر 

اونکه یوسف پیامبر بود کلی از خدا خواهش کرد که مبتلا نشه

میدونی چی میگم ....