2733
2739
عنوان

پیرو تاپیک مدیر (دوست پسر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در حد لمس پاهام ...و دستام 

کارت خیلی اشتباه است عزیزم ، از همین چیزای کوچیک و لمس های کوچیک شروع میشه خدانکرده ببخشید رک میگم تجاوزی صورت بگیره و بکارتت از دست بدی چیکار میکنی ؟!! اون فیلم دوربین مداربسته اونجای ک کار میکنی رو حتما داره شما شکایت هم کنی میگه ببیند خودش میذاشته لمسش کنم و متاسفانه حق به اون میدن.

امیدت به خدا باشه کار پیدا میکنی  

2740

اسی بخدا خیلی دوستدارم مخصوصا ک همسن خودمی میدونم چقد سخته این بارزندگی روی دوشت باشه ومجبورباشی بیار مدیریت بهت دست درازی کنه...میدونم خیلی سخته ولی بعنوان کسی ک همسنته وتوزندگیش خیلییی اشتباه کرده بهت میگم ازاینکارانصراف بده نون خالی بخوری بهتره من اتفاقا اصن بدم نمیاد کسی باکسی ک عاشقشهههه واقعا ارتباط داشته باشه بنظرم خیلیم خوبه ولی بامدیری ک مطعن باش اخرش میگه خانوم شمارو ب خیرمارو ب سلامت وفقط باعث میشه ازخودت بدت بیاد بگی چقدرساده بودم چقددیونه بودم ک اینکارو کردم نمیدونم چ شهری هستی ولی توخونه بشینی بهترازاینه چون یه روز اون احساس بد سراغت میاد وهمیشه کنارته پس تادیرنشده تورها کن این وضعستو شک ندارم خدام کمکت میکنه یه کارخوب پیداکنی مام ازته دب برات دعامیکنیم

اسی بخدا خیلی دوستدارم مخصوصا ک همسن خودمی میدونم چقد سخته این بارزندگی روی دوشت باشه ومجبورباشی بیا ...

مرسی عزیزم .چقدر خوبه که شماها هستین باز میام اینجا وقتی ناراحتم حرف میزنم اروم میشم...نمیدونید چقدر حس خوبی بهم دست میده هم دردی میکنین هر حرفتون حالمو خوب میکنه....اره مقدمشو واسه مامانمم چیدم که شاید نرم دگ 

2706