2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم کدوم بانک سودش خوبه؟ سود ۴۵ تومن چقد میشه؟

نمیدونم عزیزم من گذاشتم تجارت.پارسال پونصدوپنجاه میداد ازعید کم کردن چهارصد میریزن

برام یه صلوات بفرستید و دعاکنید برام که خونه دارشم
2740

راستش قرارِ تازگی ها تقریباً همین حدودها پول گیرم بیاد 

شاید باهاش طلا بخرم 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

کاری نمیشه کرد شاید ماشینمونو عوض میکردیم.کمدم برا پسرم میگرفتم خیلی قیمتا بالاس هنوز نتونستم بگیرم وسایلاش همینجوری کنار اتاقه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

اگه شوهرم بی خبر بود که میذاشتم بانک شاید وامم میگرفتم کلا زیادش میکردم

ولی اگه اون خبر داشت و پولم مال خود خودم بود مبلامو عوض میکردم. نه نههههه. مبل چیه‌ 

یه تایلند میرفتم عوض ماه عسلی که کوفتم شد اونجا

2706