2737
2734
عنوان

کیا موافق بچه سوم هستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 90 پست
خیلی خوبه  من دوست دارم 5 تا بچه داشته باشم

الان چندتا دارین؟

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

من دوتا دارم 

موافق سومی هم نیستم

همه زندگیم شده بچه 

پس کی به خودم برسم 

اعصابمم نمیکشه

همین که دوتان و تنها نیستن بسته

اینده خوبی هم در انتظارشون نیست با این اوضاع

بسه دلایلم😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بودن تو همین مملکت خیلی رو نظر ما تاثیر داره نمیشه فاکتور گرفت

این حرف ادمای ضعیفه  😊😊

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731
معمولا اونهایی که به اصطلاح جینسشون جور نیست سومی هم میخوان

متوجه نشدم؟منظورت جنسیته؟

از رو اسمم میشه تشخیص داد هم پسر دارم هم دختر

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
2738
سلام ب روی ماهت 😘برام دعا کن دوستم

محتاجیم ب دعا عزیزم 

بنظر من اگر گل دختر و گل پسرت از اب و گل درآمدن و خودت تواناییش رو داری  اقدام کن  امادگی روحی مادر خیلی مهمه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
محتاجیم ب دعا عزیزم  بنظر من اگر گل دختر و گل پسرت از اب و گل درآمدن و خودت تواناییش رو داری & ...

بله از ابو گل ک درومدن

خبرایه دوستم😀

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷
سه تا 

خدابراتون نگه داره ❤

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......