2737
2739
عنوان

چله سوره احزاب همراه صلوات به نیت شهید ابراهیم هادی(مجردا)😉

| مشاهده متن کامل بحث + 6236 بازدید | 1036 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه بعد از تموم شدن چله سوره طه بلافاصله دوباره همین چله سوره طه رو بزارید؟ 😐😄

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
میشه بعد از تموم شدن چله سوره طه بلافاصله دوباره همین چله سوره طه رو بزارید؟ 😐😄

آره عزیزم چرا نشه😘😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2738
صلواتش چطوریه؟یعنی هر روز یه با سوره احزاب و تعداد مشخص صلوات؟بعد 40رو هم خرما پخش کنیم؟درست میگم؟

اره عزیزم تعداد صلوات به خودتون بستگی داره از اول برای خودتون تعیین کنیدو بعدش هم اگه دوست داشتید خرما پخش کنید❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
آره عزیزم چرا نشه😘😘

ممنون عزیزم😍🙏🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
منن برای خواهر م شرکت میکنم ان شاءالله همه مجردا خوشبخت بشن.

نوشتم عزیزم انشالله خوشبخت بشن .فقط تاپیکو لایک کن

سلام عزیزم اسم منم بنویس برا ازدواج موفق 

نوشتم خواهری ❤فقط تاپیکو لایک کن اسمتو گم نکنم

2706