2733
2734
عنوان

تو این ظرفا چه دسری میشه درست کرد؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 57 پست
من دستور اصلی پاناکوتارو انجام نمیدم دستور اصلیش تو نت زیاده من ژله آلوعه ورا رو میزارم خنک شه توش ب ...

اینطوری که خیلی راحته . خوشمزه میشه؟؟ اگه ژله دیگه ای رو هم با بستنی قاطی کنم بزارم ببنده خوب میشه؟؟

اینطوری که خیلی راحته . خوشمزه میشه؟؟ اگه ژله دیگه ای رو هم با بستنی قاطی کنم بزارم ببنده خوب میشه؟؟

هر ژله ایو با بستنی بزاری خوشمزه تر میشه تو ژله رنگین کمانیم همینطوریه یه لایه ژله با بستنی یه لایه ژله ساده

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر ژله ایو با بستنی بزاری خوشمزه تر میشه تو ژله رنگین کمانیم همینطوریه یه لایه ژله با بستنی یه لایه ...

اوکی. فک کنم راحت تر و بهتر همینه که میگی بیام با ژله و بستنی فقط کار کنم حالا یه ترکیبی میزنم دیگه بالاخره یه چیزی در میاد

2731
اوکی. فک کنم راحت تر و بهتر همینه که میگی بیام با ژله و بستنی فقط کار کنم حالا یه ترکیبی میزنم دیگه ...

هر مدلیم که دوس داشتی می تونی لایه بریزی مثه این

چه خوشکلن اینا. الان اون لایه سفیده همون بستنی با ژله آلوئه ورا باشه حله دیگه؟

آره عزیزم همونه می تونی با همون ژله آلبالویی ام بزنی با بستنی صورتی کم رنگ میشه

2738
هر مدلیم که دوس داشتی می تونی لایه بریزی مثه این

من باردارم آخه این عکسارو چرا میذارین😩😩😩

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
الهی عزیزم ببخش برا راهنمایی بیشتر گذاشتم

نوش جونتون

شوخی کردم گلم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
زمان بر نیس؟

نه عزیزم من همیشه درست میکنم یه رنگ و آماده میکنم داخل همه ظرفام یه لایه نازک میریزم میدارم داخل فریزر یه ربعه امادست بعد لایه بعدی برا هر لایه حدود یه ربع تا نیم ساعت بسته به درجه فریزر زمان میبره درضمن ژله بستنی برا این مدل خیلی قشنگتره تا ژله معمولی