2737
2739
عنوان

دلم میخاد تا ساعته۸بمیرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3209 بازدید | 97 پست
هرکسی فوبیای یه چیزیو داره. اونی هم که دچار فوبیا هست ترسش برای خودش خیلی بزرگه شاید برای ما خنده دا ...

چه قشنگ حرف میزنی😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همدردیم  عزیزم من سابقه فرار هم  داشتم😁😁😁

وهمچینین منم

یه دندونم هفت ساله پیش بردم دندانپزشکی 

از ترس فرار کردم

بعد هفت سال خود به خود اون دندون خوب شده

فگ کنم دندونم سکته کرد😂😂😂😂😂

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2731
ترس نداره اخه از چی میترسی 

خودمم نمیدونم قشنگ تو مطب رعشه میگیرم فشارم میوفته یخ میزنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
وهمچینین منم یه دندونم هفت ساله پیش بردم دندانپزشکی  از ترس فرار کردم بعد هفت سال خود به خود ...

😂😂😂😂😂😂😂ترکیدم

میخوای من دعا کنم تا ۸ بمیری ؟دعای من خیلی زود میگیره ها  جون_عمم# 😆

اره توروخدا دعا کن

هر ۵شنبه هم تو سایت برام فاتحه بخونین

بزرگ میشی یادت میره مطمعنا هممون خیلی دردا یا خیلی ترسا داشتیم که همون لحظه تحملش کردیم و بعدش فقط ...

خاطره تلخ

شاید باورت نشه دیشب تا صبح خاب دندون پزشکی دیدم

منم تازه من وسط کار نفس تنگی میگیرم😩

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
اره توروخدا دعا کن هر ۵شنبه هم تو سایت برام فاتحه بخونین

من هرهفته نرم سلام نکنم روزم شب نمیشه😐

نمیدونم دندونام به دردنمیخوره یا دلتنگیم زیاده🙄😂😂😂

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید