2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو لیوان آرد

یک لیوان شکر

یکم وانیل و بکینگ پودر

4عدد تخم مرغ

نصف لیوان شیر

نصف لیوان ماست

آرد و بکینگ پودر رو سه بار الک کن شکر رو اضافه کن بین  مواد رو بازکن تخم مرغ هارو بشکن داخلش وانیل بزن مخلوط کن بعد روغن و ماست رو اضافه کن.

زیر گاز رو ازقبل روشن کن شعله پخش کن بذار قابلمه روهم بذار روش

وقتی یکم گرم شد موادتو بریز داخل قابلمه(یکم ته قابلمه رو چرب کن) اولش زیرش یکم زیاد باشه بعد دوسه دقیقه کمش کن مثل وقتی که میخوای برنج دم کنی

نوش جان♥

لبخند خدا یعنـــــی همین بازشدن پلـــــک های هر روزت...!  
2740
من  يه قابلمه بزرگ ميزارم رو گاز درش ميزارم بعد كه داخلش خوب گرم شد مث فر ميشه و قالب كيك و مي ...

آب نمیریزی؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

ارد  2پیمانه

شکر. ۲پیمانه

تخم مرغ ۴ عدد

شیر ۱پیمانه

روغن ۱ پیمانه

بیکینگ پودر و وانیل ب مقدار لازم 

تخم مرغ و وانیل ۱۰ دقیقه میزنی تا جای پره های همزن روش بمونه سفید و کشدار بشه حالا شکر و اضافه میکنی خوب هم میزنی ، بعدش روغن و یمقدار هم میزنی ، حالا شیر و میریزی و هم میزنی ، ارد و بیکینگ پودر ک ۳ بار الک شده رو تو چند مرحله اضافه میکنی و با لیسک دورانی میزنی . موادت و تو قابلمه ای ک از قبل چرب و ارد پاشی کردی میریزی و شعله پخش کن میزاری زیرش و رو اجاق میزاری . دیواره قابلمه رو چرب نکن 

♡چی داری که نفساتم اخه یجورایی درمونه♡
این کیک واسه تولد خواهرم دیروز درست کردم خوب شده به نظرتون

به نظرم  خوب نیست و تزئینشم داد میزنه که من خوشمزه نیستم

ابدا اگر حسود باشم و دلم خواسته باشه 

😭😭😭😭😭😭😭

تولدش مبارک ان شاءالله همیشه شاد وسلامت وپیروز باشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.