2737
2739

میشه بگین چی شده خیلی نگرانم 

دخترم دو سه هفته هس شبا هی ول میخوره سرشو میزنه به تشکش بعد با جیغ بیدار میشه استفراغ میکنه کلی بعد میخوابه بعدش تا صبح هی ول میخوره و رو شکمش میخوابه پاهاشو هی جمع میکنه .. ۹ماهشه اول اصلا اینجوری نبود... به نظرتون چشه؟

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید کولیک داره شبها غذایی سنگین بهش نده بخوره شام زودتر بده بهش

اصلا دهنشو به قاشق باز نمیکنه چند روزیه اصلا بهش غذا ندادم ک بیخیال شم مثلا ولی موقع خواب ۱۵۰تا شیر دادم از اون‌ میتونه باشه؟ با سورنگ بهش غذا میدم کارم اشتباهه؟

2738
بنظرم باد گلو  داره که گریه میکنه منم گاهی دخترم اینجور میشد اروغشو میگرفتم اروم میخوابید البته ...

دخترم اصلا اینطور نبود تازگیا اینجوری شده خیلی خوب میخوابید

پسر منم تو همین سن که بود همینطور بود دقیقا.فقط استفراغ نمیکرد.بعدا شبا کمی نبات توی آب حل میکردم به ...

ببخشین پسرتون تو این سن ک بود خوب غذا میخورد؟ دختر من اصلا نمیخوره با سورنگ بهش میدم‌ک حداقل مواد بهش برسه کارم اشتباهه؟ به هیچ‌وجه دهنشو به قاشق باز نمیکنه از یه طرفم خودمم باردارم

آره با سرنگ نده  هرچی میل داره بده شاید معدش سنگین میشه طفلک

آها مرسی امروز کم میکنم .. اخه به هیچ وجه دهنشو به غذای قاشق باز نمیکنه میترسم مواد به بدنش نرسه

دخترم اصلا اینطور نبود تازگیا اینجوری شده خیلی خوب میخوابید

دخترمنم بعضی وقتا اینجور میشد .حالا از امشب شیرشو دادی حتما بزن پشتش باد گلوشو بگیر .من از نوزادی عادتش ندادم ب اروغ زدن ولی بزرگتر که شد بعضی شبا اینجور میشد اول تو خواب خیلی تکون میخود بعد با گریه شدید بیدار میشد یا کل شیری رو که میدادم بالا میورد بیجون میشد بعدش فهمیدم مشکل از کجاست 

2706