2733
2734
در طول روز بین ۱۰ تا ۱۵ لیوان میخورم. نمیدونم به خاطر خوردن آب باشه یانه ولی خداشاهده ۲۶ سالمه آرزو ...

پس باید خیلی خوشگل باشین  

انشالله بارداریتون سبز و سلامت باشه نی نی خوشگلتونو خدا حفظ کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس باید خیلی خوشگل باشین     انشالله بارداریتون سبز و سلامت باشه نی نی خوشگلتونو خدا حفظ ...

نه زیاد خوشگل نیستم فقط صورتم تغییر نمیکنه و پوستم افتاده نمیشه فکر کنم به خاطر خوردن آب باشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
چای هم میخورین؟

نه عزیزم اهل چای نیستم

فقط آب اونم نه خیلی سرد و نه خیلی گرم چون آب سرد کبد چرب میاره.

میوه هم خیلییی زیاد میخورم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

من از راز زیبایی بگم عزیزم من صورتم خیلی داغون بود دکتر رفتم یک لوسیون شستشوی صورت هربکس بهم داد و یک کرم ضد حساسیت هربکس الان مدت زیادی هست استفاده می کنم معجزه کرده روی پوستم خواهرم هم که رفت اون خیلی هم خوب بود میخواست بهتر بشه ولی همینه بهش داد و چون یک محصول عمومی بود به هم دارم می گم ازش بگیرند خیلی خیلی معجزه کرده پوستها مون صاف و شفاف شده بیا و ببین

2740
عزیزم عکسشو برام میفرستی

نمی دونم چطوری برات عکس بفرستم ولی الان توی صفحه اول ارسال عکس هست از توی اینترنت عکسها را برداشتم میذارم اونجا ببین می تونی برداری یانه اگر ندیدی خودت برو توی اینترنت سرچ کن