2733
2739
عنوان

به نظرتون با این شرایط مدرسمو عوض کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 27 پست
میترسم ، آخه بابام مخالفه ولی من میتونم راضیش کنم اگ راضی بشه بعد تو این مدرسه به مشکل بخورم میترسم& ...

بالاخره باید همه جوانب رو سنجید 

شما هم با چند نفر دیگه مشورت کن 

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
اگه کیفیتش بهتر از مدرسه خودته حتما عوضش کن. ده دقیقه با ماشین چیه. اونقد وقت گیر نیست. تجربی رشته ا ...

کسی  رو ندارم بپرسم ازش که تو مدرسه اش راضیه یا نه ولی معلممون یکدفعه تعریف کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی سلام.رشته ی تجربی چطوره؟دخترم امسال می ره دهم اولویت هاش چند روز دیگه میاد مطمئنم که تجربی و انسانی میاره،ولی مردد هست بین این دو رشته، میشه یکم از رشته ات بگی ؟؟عزیزم و اینکه دخترمو دبیرستان قلم چی ثبت نام کردم که فقط معدل بالاها رو ثبت نام میکنن ،معدل تا ترم پیش هر سال 20  شده ولی امسال ترم آخر و معدل کل 19/81 شده

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
اسی سلام.رشته ی تجربی چطوره؟دخترم امسال می ره دهم اولویت هاش چند روز دیگه میاد مطمئنم که تجربه و انس ...

سلام عزیزم تجربی عالیه سخت نیس اگه علاقه داره بیاد قلم چی کدوم شهر؟ من دوستام اونجا بودن ولی راضی نبودن می گفتن خوب نیس البته قلم چی قزوین اگه میتونی ببرش یه مدرسه بهتر دیگه مثل شاهد نزار مثل من بین دوراهی بمونه 

2731
سلام عزیزم تجربی عالیه سخت نیس اگه علاقه داره بیاد قلم چی کدوم شهر؟ من دوستام اونجا بودن ولی راضی نب ...

پارسال برای شاهد خیلی تلاش کردیم واجد الشرایط نبودیم متاسفانه

بیشتر دوست دارم دخترم با یه کادر آموزشی خوب جلو بزه ،این دبیرستان قلم چی کادر اموزشیشون فوقالعاده ست از سال بالایی ها کلی تحقیق کردم،برام مهم نیست حتما تجربی بره بیشتر دوست دارم یه آدم موفق بشه نه اینکه حتما دکتر بشه،خودش یکم مردد هست بین تجربی و انسانی چند روز بیشتر وقت نداره

شما   واسه دانشگاه چی میخوای بزنی؟؟ چه شاخه ای؟؟

بیشتر دوست دارم دخترم با یه کادر آموزشی خوب جلو بزه ،این دبیرستان قلم چی کادر اموزشیشون فوقالعاده ست ...

من قلم چی اونجارو خبر ندارم ولی شهر ما افتضاحه

2740
اسی سلام.رشته ی تجربی چطوره؟دخترم امسال می ره دهم اولویت هاش چند روز دیگه میاد مطمئنم که تجربی و انس ...

عزیزم ببخشید که من جواب میدم خواستم بگم دخترتون درسش خوبه، بهتره اگه خودشم علاقه داره تجربی بخونه و بعدها پزشکی.

من تجربه خودمو بهت بگم. کل دوران تحصیل شاگرد اول بودم با معدل بالای ۱۹.۸۰

رشته ام انسانی بود. سال ۸۱ کنکور دادم و با رتبه ۸ منطقه (۹۸ کشوری)، حقوق دانشگاه تهران قبول شدم. و تا کارشناسی ارشد خوندم. الان واقعا پشیمونم و میگم کاش پزشکی میخوندم. اینقد که من وقت و انرژی برای درسام گذاشتم و حتی توی دانشگاه هم شاگرد اول بودم همین وقت و انرژی رو گذاشته بودم توی پزشکی الان آدم موفق تری بودم. از نطر سطح درامد و حتی جایگاه اجتماعی هم که خودتون مقایسه کنید پزشکی رو با رشته های دیگه 

کاربر قدیمی ام (قاصدک). کاربریمو فراموش کردم مجبور شدم دوباره عضو شم😐🤨🙄