2733
2734
عنوان

ب نظرتون مردی ک بلافاصله بعد از مرگ همسرش ازدواج میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 7565 بازدید | 301 پست

وا؟؟؟چه ربطی به وفا داره!اون بنده خداکه مرده خدابیامرزش فقط یادش بکنه کافیه .واقعابعضی عقایدمزخرف جاافتاده توجامعه که زن نبایدبعد شوهرش ازدواج کنه وگرنه فلانوبهمانه مردم بایدصبرکنه چی چرندیاتی...تاوقتی باهم زندگی میکنن بایدمتعهدووفادارباشن .تنهایی فقط برای خداست.من به شوهرم گفتم من مردم بروزن بگیرمبادابی یاربمونی امایه زن درشان خودت حتی اگه مریض شدم میخاستم بمیرم چون باسلیقت اشنام خودم یه زن خوب واست پیدامیکنم وواقعا این عقیده رودارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم خيلي احتراممو داره و بيش از حد بهم وابسته

ولي ي بار توي جمع دوستانه بحث اين موضوع شد هركي ميگف من ازدواج نميكنم يا بعد چندسال

شوهرم گف اصلا اين حرفا چيه.خدانكنه خانومامون چيزيشون بشه ولي من تا سال صبر ميكنم ولي بعدش تضميني نيس و هيچًقتم توقع ندارم سحر صبر كنه بعد من

خيلي لجم گرفت😂ولي منم ادامش گفتم اره درست ميگه بدون همدم نميشه 

اه اه الانم فكرشو ميكنم حالم بد ميشه

2728

من واسم مهم نیست حتی اگه شوهرخودم باشه چون کسی از دل کسی که خبر نداره مرد واسش بدون زن بودن سختتره چون مردا به ظاهر مستقلن اما حقیقتش اینه خیلی به یه همدم و زن احتیاج دارن واسه تنهاییشون

مامان من ۵سال مریض بود فامیل بابام هر روز میگفتن گناه داره اینم رن میخاد هیشوی نیس جمعش کنه😶😶 انقد ...

آخی عزیزم خدا رحمت کنه مامانتو  روحشون شاد  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
من کسی و میشناسم که سه تا بچه داشت خانومش ناگهانی فوت شد- یه دختر کلاس سومی پسرش کلاس اول و یکی هم م ...

فقط کاش اون زن مادر بشه برا تون بچه ها نشد حداقل اذیتشون نکنه . بیشتر نامادری ها فقط زجر میدن بچه ها رو. تعداد کمی هم واقعا خوبن ولی خیییلی کمن

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2740
میدونم عزیزم متظورم اینه خاطرات لحظه لحظه ای که با همسر فوت شده چطور میزاره راحت ظرف دوماه طرف زن بگ ...

خیلی راحت منم بودم تو دو ماه که هیچی بعد چهلم سرد میشدم ..چون خاصیت مرگه وقتی  طرف میمیره ما میدونیم که هیچ راهی برای برگشت نیست برای همین نا امید میشیم از بودن طرف و عادت میکنیم سرد میشیم

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
من کسی و میشناسم که سه تا بچه داشت خانومش ناگهانی فوت شد- یه دختر کلاس سومی پسرش کلاس اول و یکی هم م ...

نه این آقا میانسال هستن و بچه هاشون ازدواج کردن و تنها بودن 

بعضیا تنهایی رو نمیتونن تحمل کنن بماند ک چه روزای سختی تو بیماری خانومش داشته و ما خبر نداریم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
منم واسه م مهم نيس بعد من زن بگيره ولي اگه زود بگيره بميره بياد اون دنيا تو روش تفم نمي ندازم. جلو ر ...

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

من راضیم همسرم بعد مرگم با هرکی دوست داشت و زود ازدواج کنه. دلم نمیاد حتی یک هفته سختی بکشه. 

ولی دلم نمیخواد تو خونه ای که با من بوده این اتفاق بیوفته. بره یه جای دیگه زندگی جدیدی رو شروع کنه 

من طرف ميشناسم با اين كه ميدونست دخترخانم مريض اما چون دوستش داشت با تمام مخالفت ها عقدش كرد 

شش ماه به عروسي دخترفوت كرد

پسر بعد هشت ماه ازدواج كرد اما شب عروسي اين زنش ميگن اونقد گريه كرده

گفته همش فك ميكنم اون عروس

بعضي وقتا دنيا روي بيرحمش نشون ميده بايد مقاوم بود چه ميشه كرد اون كه رفته ديگه رفته هيچ وقت برنميگرده زندگي جريان داره.....