2737
2734
عنوان

دوستان بيايد كمك😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 49 پست
انقد از غروب براش خوراي و اينچيزا بردم بخوره پاكو ميزارم تو در اتاق اينجوري نگا ميكنه ميگه بخدا هيچي ...

وقتی گوشت میخوای بپزی کنارش چیزای کلسیم دار مثل ماست  نیار همه خواصشو گوشت از دست میده اینجور

انقد از غروب براش خوراي و اينچيزا بردم بخوره پاكو ميزارم تو در اتاق اينجوري نگا ميكنه ميگه بخدا هيچي ...

بنظرم مرغ بومی هم خیلی خوبه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای شوهرت مادری نکن یادت باشه بچه ات نیست این نوع رفتار بعدها دردسرش گریبان خودتو میگیره

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
عاطی وقت خوابه

خخخخ ن یکم دیگه هستم 😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
برای شوهرت مادری نکن یادت باشه بچه ات نیست این نوع رفتار بعدها دردسرش گریبان خودتو میگیره

هیچ وقت اینکارو نمیکنم فقط در همچین مواقعی😕

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

والا تعجب میکنم انگار نوزاده که انقدر رسیدگی میکنه 

خودش خوب میشه دیگه ی شکستگی ساده اس دیگه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2740
والا تعجب میکنم انگار نوزاده که انقدر رسیدگی میکنه  خودش خوب میشه دیگه ی شکستگی ساده اس دیگه&n ...

خیلی بد شکسته دکتر بهش گفته بود شانس آوردی عمل لارم نشده با این شکستگی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706