2733
2739
عنوان

به نظرتون النگو بخرم یا تک پوش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8012 بازدید | 32 پست

خودم همشو دوست دارم😍کلا عاشق طلام! کاش میشد هر سه تاشو بگیره واسم😜

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودم همشو دوست دارم😍کلا عاشق طلام! کاش میشد هر سه تاشو بگیره واسم😜

ای جانم، بنظرم تک پوش بگیرچون النگو واسه زنای متاهله دستبندم ک خوب نیس چون گم میشه همیشه هم دستت نیس پس همون تکپوش قفل دار عالیه 

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
2740
اره! چه ربطی داره😂

چی چ ربطی داره

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
ای جانم، بنظرم تک پوش بگیرچون النگو واسه زنای متاهله دستبندم ک خوب نیس چون گم میشه همیشه هم دستت نیس ...

خب متاهلم😁

تک پوش های خوشگل شیک زیاده ولی فک کنم شیش تومن کم باشه برا خریدش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ندید بدید خودتی تا چشمت درآد  8 تا دار

بفرما ... نگفتم 😐

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
ندیده بی ادب

همین ک شما دیدی واسه ما افتخاره😏

دستبند..النگو و تکپوش دیگه خز شده خودم النگو دارم متنفرم ازشون همسرخان نمیذاره بفروشم

دستبند و النگو و تک پوش خز شده! خب چی مده؟

خلخال پا عایا؟