2733
2734
عنوان

رو مخ ترین ها

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 52 پست

یبارم شام درس کردم شوهرم سرش تو گوشی بود گفتم بیا شام بخور نیومد رفتم سر میز نشستم و چند بار صداش کردم جواب نداد منم قهر کردم غذا رو برداشتم ریختم سطل اشغال.

اونم نامردی نکرد رفت واسه خودش یه پیتزا خرید اومد خونه جلوم خورد 😂

❤خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون ک لباس نخ نمامیشه اتفاقی خیلی دردناکه واقعا و وقتی همه جامرتب و منظمه میخای بری بیرون حاضرو اماده بچت جعبه اسباب بازیاشو پعن کنه وسط ...وقتی میخام ارایش کنم یکی هی صدام بزنه کارداشته باشه وقتی درحال غذاخوردنم یهو یکی سرزده بیاد صبح وقتی میخای بخابی مجبوری پاشی صبحانه همسرجان را اماده کنی

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
نمونش چند روز پیش عجله داشتم اومدم مداد چشم بکشم سرش کنده شد آرایش چشممو خراب کرد بعد اومدم دستمال ب ...

شیشه اش الکی نشکسته 😈😈😈 ببین کی آخرین بار بهش دست زده 😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
گیر کرده کلا شوهرم هرکار کرد باز نشد .آهنیه در 😭😭😂

حالا تو دستشویی گیر کردی ،در باز نمیشه،شوهرت زنگ زده کمک بیاد ، توچطور با خیال راحت تو نی نی سایتی😂؟

2738
کلک گوشی برده بودی😂😂😂😂😂😂😂

اره اخه چند بارم گیر کردم خالم‌ به دادم‌رسیده(مستاجر خالمیناییم)

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
حالا تو دستشویی گیر کردی ،در باز نمیشه،شوهرت زنگ زده کمک بیاد ، توچطور با خیال راحت تو نی نی سایتی😂 ...

بو میاد اخه .دارم خودمو سرگرم میکنم .به به بالاخره اومدن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
حالم بد باشه پشت اتاق دکتر باشم مریض قبلی فک بزنه و حرف اضافه بزنه😤😤😤😤

وااای نگو من پیارسال آسمم عوده کرده بود داشتم میمردم صورتم کبود کبود بود پدرمادرم داشتن سکته میکردن بعد دکتر اورژانس گرفته بودنش ب حرف نمیزاشتن بیاد ب من برسه

وااای نگو من پیارسال آسمم عوده کرده بود داشتم میمردم صورتم کبود کبود بود پدرمادرم داشتن سکته میکردن ...

یبار یه مریضه اونقد حرف زد دکتره پاشد دراتاقو باز کرد گفت مریض بععععععدی 

مااونقد خندیدیم بدبخت دکتره کلافه شده بود

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
2706