2733
2739

میدونم که الان یه عده میان مسخره میکنند و میگن چرته ولی بخدا منم باور ندارم اما میدونم کسی که باور داره و میره دنبال همچین کاری چون بهش ایمان داره همون اتفاقا هم میافته تو رو خدا بیاین کمکم کنید منم براتون تعریف میکنم چیشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوره يس رو بخون به آب و ٤گوشه خونه بريز و از اون آب خودت و هركي كه فكر ميكني سحر شده بخورين

و سوره ناس و فلق بخون

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

اما یه مدت بود که یه گره های کوری تو کارام میوفتاد کارایی که تا همین چند وقت پبش خیلی راحت داشت انجام میشد حالا از گره تو کار گرفته اعصاب خوردی و مشکلات خانوادگی نا متعارف و حتی اضطراب هم بهش اضاف کنید

2738
سوره يس رو بخون به آب و ٤گوشه خونه بريز و از اون آب خودت و هركي كه فكر ميكني سحر شده بخورين و سوره ...

اتفاقا به نیت حل مشکلاتم ختم یاسین برا چهل شب برداشتم ایشالا خدا توان بده بتونم  حتما تمام کنم مشکلاتم حل شه

خلاصه یه نفر که یه انرژی خیلی زیادی داره و نمیدونم که چجوری این اطلاعات و داره یعنی یه خانم کاملا عادیه ولی یه قدرتای روحانی داره و در ضمن هیچ پولی بابت چیزای که میگه و میبینه نمیگیره

این خانم دوست دوستمه خیلی اتفاقی خونه ی دوستن دیدمش دستم و گرفت و گفت کلی دعای سیاهی برات نوشتن و کلیم به خوردت دادن خودت و زندگیت و نجات بده فقط همین هر چیم بهش گفتم چی کی از کجا میدونی گفت فقط همین و باید بهت میگفتم

من الان نمیخوام دعا بنویسم یا دعا بدم کسی بوخوره اما میخوام این دعاهایی که این خانم گفتو باطل کنم چون الان که میشبنم فکر میکنم تو همین چند مدت اخیر یه مشکلاتی برام بوجود اومده عجیب

دعا و جود داره چرا که ن  من خودم به شخصه چیرایی دیدم که باور کردم ولی عاقبت ساحره ها و رمالا ...

بعضی وقتا میگم خدا میبینه بعضی بنده هاش چجوری ظلم میکنن بازم هیچ کاری انجام نمیده😢

2706