2752
2734
عنوان

بگید چیکار کنم زنگ بزنم یا برم پیش مادرشوهرم با این چیزایی که شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 34 پست
چون نميدونن به روي خودت نيار شمام خودت و به بي خبري بزن به شوهرت هم نگو. 

نمیدونم اینجوری خیلی احساس بد جنسی میکنم ولی دلمم اصلا نمیکشه زنگ بزنم بخصوص که خیلی راحتم با این شرایط نبودنشون

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم چجوریه زونا یه چیزهایی شنیدم‌ آیا درد داره؟

کسایی که تو بچگی آبله مرغان نگرفتن اگه در بزرگسالی بگیرن میشه زونا.تاولهای بسیار بسیار دردناک که روی اعصاب نقطه ای که تاول میزنه هم تاثیر بدی داره و تا مدتها اثرش میمونه.خلاصه بیماری دردناکی هست

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
باش بدجنس میشم 😂

بد جنسی نیست بخدا مهمترین مسیله ای که تو۱۷ سال زندگی مشترکم‌فهمیدم دقیقا همین بوده که خیلی خبر به شوهرم ندم مردها بسیار ذهنشون بسته هست و تصمیماتشون بر خلاف تصور ما خیلی اشتباهه تو مسایل مختلف چون منافع زن و بچشون را هیچ وقت تو تصمیماتشون درنظر نمیگرن فقط به خودشون فکر میکنن و اعتبارشون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
بد جنسی نیست بخدا مهمترین مسیله ای که تو۱۷ سال زندگی مشترکم‌فهمیدم دقیقا همین بوده که خیلی خبر به شو ...

اتفاقا کاملا درست میگی منم هر وقت کمتر خبرارو میدم به شوهرم همه چیز بهتره خودمم هر وقت خودمو بی خبر میگیرم به سودم میشه 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍