2733
2734

سلام خانوما 

من ۷ ماهه باردارم 

خلاصه بگم ۳ ماه پیش سر یه حرف دختر۶ ساله من پدر شوهرم و مادرشوهرم رفتن کلی حرف پشت بچمو شوهرم زدن خونه پدر بزرگ من که میدونستن روشون حساسیم که چیزی از زندگیمون ندونن شوهرم با مامانش بحث و گلگی کرد و چند روز بعدشم پدرشوهرم و برادر شوهرم ۲ تومن دستمزد شوهرمو بالا کشیدن و ندادن و شوهرم باز بحثش شد باهاشون و مامانشم اصلا به روی خودش نیورد  و تازه بهش بر خورد که چرا ما ناراحت شدیم و از اون به بعد سراغی از ما نگرفت نه خودش نه بقیشون 

فقط خواهرشوهرم پی ام یا تماس میگرفت

حالا مادرشوهرم زونا گرفته شوهرمم نمیدونه

به نظرتون برم دیدنش یا زنگ بزنم بهش یا ولش کنم؟

به شوهرم بگم مامانش مریض شده یا نه؟

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نری دیدنش زونا برا زن حامله و بچه کوچیک خطریه

عه جدی ؟ 

خودمم میگم سراغشو نگیرم چون اون ۳ .۴ ماهه اصلا از ما سراغی نگرفته

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2738

عزیزم چجوریه زونا یه چیزهایی شنیدم‌ آیا درد داره؟

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
عه جدی ؟  حالا به نظرت حالشو کلا بپرسم یا نه؟

حتما بپرس خوبی کردن هیچوقت بد نیست 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

نرو اما زنگ بزن البته قبلش با شوهرت حرف بزن ببین اون چی میگه اگه نظرش مساعد بود بگو چشم عزیزم بخاطر تو زنگ میزنم اگه مساعد نبود سعی کن ارومش کنی و بگو من زنگ میزنم مطمینم چندسال دیگه ازم تشکر میکنی.در هر دو حالت زنگ بزن.

عزیزم چجوریه زونا یه چیزهایی شنیدم‌ آیا درد داره؟

والا نمیدونم منم تازه شنیدم نمیدونم چه جوریه

نرو اما زنگ بزن البته قبلش با شوهرت حرف بزن ببین اون چی میگه اگه نظرش مساعد بود بگو چشم عزیزم بخاطر ...

میدونم بگم زنگ بزنم میگه اره بزن اما خودم اصلا دل خوش ازش ندارم و با اینکه میدونه من باردارم و سرکار میرم ولی اصلا سراغی ازمون نگرفت ولی خب اینو امتحان میکنم ببینم چطور میشه