2733
2734
عنوان

دوس دارین روزتولد امسالتون از شوهرتون چی هدیه بگیرین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 31 پست

یه دستبند نقره ملیله می خاستم ولی دیگه وقت نشد پیداش کنیم یه چیز دیگه گرفتیم جاش، با هم میریم خرید معمولا برا کادو، حدود پاساژ و شناسایی میکنه بعد میگه بریم خودت انتخاب کن😁

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
خوب کردی هرموقع بی تفاوت باشی دیگه از سال بعد همینه .بی کادو بی تبریک 

کلا تو همه مناسبتا هیچی نمیگیره اوایل میگف یادم میره اما چن وقته یادش میندازم بازم نمیخره  فقط کیک و گل میگیره من ب همون راضیم چون میدونم سلیقه نداره  ولی امسال از قصد قهر کرد ک هیچی نخره منم باهاش قهرم الان تا کادو خوب نخره اشتی نمیکنم ۴ روز دیگ سالگرد ازدواجمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این گردنبدا هستا که دوتایی هست و عکس میزارن داخلش اسمشو نمیدونم😂😂😂ظریف و نقره ای باشه

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

تولدم گذشت

دوست دارم یه سگ سرابی یا یه اسب هدیه بگیرم

ولی نمیگیره اصلا از این خلاقیت ها نداره تو هدیه خریدن...بخواد خرج کنه طلا میگیره به ذهنش نمیره میشه چیزای هیجان انگیز دیگه هم گرفت

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2731
2740

تا الان دلم دوربین میخواست😎

ولی الان در شرف عوض کردن خونمون. هستیم..فعلا تصمیمشو. داریم

امدورام روز تولدم سند خونه جدید هدیم باشه😂😂

بنامم بود که چه بهتر اگرم نبود مهم نیست مهم خونست😍

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
من ۳ روز پیش بود قهریم تبریک نگفت اصلا فقط رف شام گرف فک کرده من قحطی زده سومالیم طلبم داره چرا اشتی ...

زندگی رو ب خودتون تلخ نکنید اشتی میکردی بابا

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2706