2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای  شام اصلا باید چلو خورشت باشه😋😋😋

من ناهارم چلو خورشت میخورم اضافه وزن دارم فک کن شام برنج بخورم

همیشه دلم میخواسته اینقد استعداد چاقی نداشتم زنداییم شب یه دیس پلو میخوره تحرک آنچنانیم نداره ولی لاغره

2728
من ناهارم چلو خورشت میخورم اضافه وزن دارم فک کن شام برنج بخورم همیشه دلم میخواسته اینقد استعداد چاق ...

ما ناهار نمیخوریم  خب.... درعوص شام چلو و پلو و خورشت و اینجورچیزا☺☺😋😋.... الانم  گشنمه ناهارنخوردم  شامم چون شوهرم نیست  درست نکردم

ازگشنگی نشستم پفیلا میخورم ...این قورمه رو دیدم  دست و پام  شل شد😭😭😭😭

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
من برا مهمونیامم شام میمونم چی درست کنم چون چلو خورشت نمیخورن

وااااا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2740
آخی منم وفتی همسرم نیست حس غذا درست کردن برا خودم ندارم

وااقعا ک بعصی از ما زنها مردا نباشن ازبس ب خودمون بی اهمیتیم از گشنگی دور ازجون میمیریم 😐😐

عجیبه

همه میگن

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺