2733
2739
عنوان

خاطره زایش بنده😊سم۲۱۳(همونم)

| مشاهده متن کامل بحث + 7006 بازدید | 201 پست
برای بعضیا خیلی سختو طولانیه امیدوارم ما زایمان راحتی داشته باشیم😢

ان شالله❤

ولی کلا بچه های این دوره زمونه خیلی سرتق شدن ،عین کوالا میچسبن به مامانا و به این راحتی دوست ندارن بدنیا بیان😣

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

من اصلا زور زدن نمیدونستم یعنی چی.ماما گفت هروقت حس درد زیرشکمت داشتی یه نفس عمیق بکش سرت بیار بالا چونه روت بچسپون به سینه ت محکم زور بزن مثلن میخای مدفوع کنی اصلا به چیزی فکر نکن فقط فکر کن میخای مدفوع کنی

اکسیژن بهم وصل کردن چندباری زور زدم  میگفتن سرش معلومه افرین گاهی هم میگفتن چه طرز زور زدنه😒انگار من از بچگی بابام زور خونه داشته میدونم چیه

بعد گفتن بعد زور زدن بعدی میبریمت اتاق زایمان .اینم بگم ماما همراه گفت کمی استخوان لگنت کوچیکه بخاطر همین سر بچه هنوز رد نشده سر رد بشه فورن زایمان میکنی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد پاره شدن کیسه اب دیگه سفتی شکم نداشتم فقط درد زیرشکم بود

پاهام واژنم رو بتادین زدن وامپول بی حسی متوجه شدم یه برش سمت رانم زدن اما به طرف مقعد رو حس نکردم

گفتن فقط دوبار زور بزنی میاد.اما درست حسابی منم تموم تلاشم کردم برا زور زدن فقط میگفتم سالم بیاد بیرون.درحین  زور زدن هم یه نفر شکمم فشار میداد که برام دردناک بود

متوجه شدم یه چیزی خارج شد فکر کردم تموم شده که تازه فهمیدم فقط سرش بوده😂گفتن زور بزن گفتم مگه نیومد گفت نه بابا شونه هاش مونده

این قسمتش هم حس کردم خارج شد اما درد نداشت بقیه بدنش هم با کمی زور زدن خودشون کشیدن بیرون

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

وقتی یکی خاطره زایمانش رو تعریف میکنه من گریم میگیره سر زایمان خالم پشت در زایشگاه صدای جیغ خالم رو که میشنیدم اینقد گریه کردم که همه نگام میکردن نمیدونم وقتی نوبت خودم بشه فک کنم از خوشحالی بمیرم

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
ان شالله❤ ولی کلا بچه های این دوره زمونه خیلی سرتق شدن ،عین کوالا میچسبن به مامانا و به این راحتی د ...

راس میگی😁من یه عروسک کوالا براش گرفتم امیدوارم خودش مث عروسکش نباشه البته من امروز رفتم مراقبت دکتره تا دید معاینم کرد نپرسید چند هفته ای بعد اون درد دارم میگم نکنه زود بدنیا بیاد 

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
من اصلا زور زدن نمیدونستم یعنی چی.ماما گفت هروقت حس درد زیرشکمت داشتی یه نفس عمیق بکش سرت بیار بالا ...

عزیزم😄

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2740

منتظر گریه بودم خبری نشد یهویی چندنفر بچه رو بردن رو تخت دیگه وریختن روش گفتم چیشده

نگران شدم چرا گریه نمیکنه گفتن مدفوع کرده

تا تموم شدن بخیه هام که از ساعت ۶و۲۰ دقیقه که جوجه م بدنیا اومد تا ۷ ونیم ادامه داشت.بعد فهمیدم مدفوع خورده 😓 ومعده ش شستشو دادن

تقریبا ۳ دقیقه بعدش گریه هاش شروع شد😁من یه موجود ریز وقرمز میدیم که رو تخت کوچیک بود تکون میخورد میگفتن بچه ت😁حین زایمان چشام بسته بود حالا واقعیتش نمیدونم از تو شکم من اومده یا جای دیگه.

برا بخیه زدن هم یه امپول تزریق کرد بعد ۵ دقیقه بخیه هارو حس کردم گفتم چرا بی حسی نمیزنید گفت زدیم اما من هربار جیغ زدم چرا بی حسی فقط ۵ دقیقه بود گفتن ظرفیت هرنفر فقط یه امپول که برات زدیم پس حرف نزن تا کارمون تموم بشه😒همش یه طرف بخیه زدن ها یه طرف .

بعد پاره شدن کیسه اب دیگه سفتی شکم نداشتم فقط درد زیرشکم بود پاهام واژنم رو بتادین زدن وامپول بی ...

وای عزیزم چقدر برات سخت گذشته...ولی بازم خداروشکر که اینهمه درد کشیدی حداقل آخرش سز نشدی..اون وقت باید هم درد طبیعی میکشیدی و هم درد بعد سزارین..

لطفا واسه سلامتی خانواده ام یه صلوات مهمونم کن❤

آیهان کوچولو همون قورباغه تو شکمم وقتی تو سونو ۸ هفتگی دیدمش ساعت ۱۸ و۲۰ دقیقه متولد شد

زندگی زیباست😍ارزش درد کشیدنش داشت بخاطر حس زیباوشیرینی که الان به زندگیمون داده

منتظر گریه بودم خبری نشد یهویی چندنفر بچه رو بردن رو تخت دیگه وریختن روش گفتم چیشده نگران شدم چرا گ ...

خدا لعنتشون کنه که اینقدر اذیتت کردن😓

لطفا واسه سلامتی خانواده ام یه صلوات مهمونم کن❤
راس میگی😁من یه عروسک کوالا براش گرفتم امیدوارم خودش مث عروسکش نباشه البته من امروز رفتم مراقبت دکتر ...

الهی😃

چقدر زود معاینه ت کرده،من دیروز رفتم معاینه نکرد😒

ممنون از همه تون که وقت باارزشتتون گذاشتید وخوندین😘

آیهان کوچولو همون قورباغه تو شکمم وقتی تو سونو ۸ هفتگی دیدمش ساعت ۱۸ و۲۰ دقیقه متولد شد زندگی زیباس ...

عزیزم خوش اومدی آیهان جون.واسه نی نی منم دعا کنید خوب بشه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2706