2733
2734
عادت کرده بودم الان دیگه خسته شدم

می فهمم رنج داره اطرافت پر باشه از ادمای نفهم یعنی ذره ذره آب میشی هیچ کاری هم نمی تونی بکنی ... شاید یه مدت خودتو بزنی به اون راه یا حاستو پرت کنی ولی بالاخره خسسسسته میشی. ازینهمه که انقدر خودت رو زدی به اون راه تا یه عده نفهم رو نبینی. ولی عزیزم، متأسفانه دنیای ما پر شده از یه سری آادمهای خودخواه.مغرور.نفهم و بیشعور ک جز خودشون و احساسات خودشون به هیچکس و هیچ چیز دیگه ای اهمیت نمیدن. بهترین راه حل رو فاصله گرفتن می دونم. چون به هیچ عنوان نمیشه حتی آرزوی تغییر در اینجور ادم ها رو داشت ...   

ما دقتی باهاشون نمیکنیم اما اونا اعصاب مارو میریزن بهم هفته پیش انقدر اعصاب مارو ریختن بهم با شوهرم ...

شما باید رابطه تون مدیریت کنید خدارو شکر همسر فهمیده ای هم دارید خب با هم قرار بذارید که دیگه اجازه ندید هیچ چیزی از بیرون وارد رابطه ی شما بشه .... میدونم سخته ولی خب باید یه کاری انجام داد والا این خستگی ادامه پیدا کنه رابطه تون همینطور ک گفتی سرد میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می فهمم رنج داره اطرافت پر باشه از ادمای نفهم یعنی ذره ذره آب میشی هیچ کاری هم نمی تونی بکنی ... شای ...

میخوام فاصله بگیرم نمیشه

عروسی مسخره ام هم معلوم نیست کی باشه 

واااااای اصلا دیگه حوصله هیچی رو ندارم

هیچی😥

2731