2733
2739

سلام 

حالم خیلی خرابه با اینکه زندگی خودم خوب نمیچرخه از نظر مالی ولی همش به فکر بابام هستم 

تو رو خدا اگه خیر سراغ دارید معرفی کنید مامانم خیلی گناه داره داداش ۱۴ سالم آخه چه گناهی کرده بخدا مامانم میگفت الان بجز چند تا پیاز که اونم یکی براش چند وقت پیش آورده چیزی تو خونه نداریم بدا شام

سرچ کن بنویس خیریه خرم آباد  چندتا هست با شماره 

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

بابات نمیتونه کار کنه ‌

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام واقعا متأسف شدم ولي خيريه به اين اسوني به ادم چيزي نميدن كه نه خيريه نه بهزيستي نه امداد امام خميني

هيچ كدوم 

كلي دنگ و فنگ داره بايد ثابت كني با مدرك كه نداري بعد ميان تحقيقات كه همه ي اين پروسه سه ماهي طول بكشه اگه همه چي خوب پيش بره ماهي ٢٠٠ تومن ميدن تازه اگه بدن 

2740
خدا رو شکر کن تنتون سالمه

تنمون سالمه!!!!!!

دکتر به بابام گفته تنگی نخاع داری و مهره های کمرت خم شده اصلا نباید کار سنگین کنی ولی اون وقتی کار گیرش بیاد با سر میره

مامانم هم دیسک گردن داره قلبش هم ناراحت

حتی پول ندارن یه دکتر درست و حسابی برن