2737
2734
عنوان

تکون نخوردن جنین در 20 هفتگی

52718 بازدید | 16 پست
سلام دوستای عزیز
من الان روزای آخر هفته 20 هستم یعنی 2 روز دیگه میرم تو هفته 21 اما حرکات جنین رو اصلا حس نمیکنم.حدود 2 هفته پیش یه وقتایی یه جاهایی از دلم احساس درد میکردم یا مثلا اینکه بچه قلمبه شده.اما الان هیچ حرکتیو حس نمی کنم .یه کم نگران شدم.نکنه نینیم طوریش شده باشه ؟؟؟؟؟؟؟آخه همه میگن از 18 هفتگی تکون میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سما جون نی نی دختره
من ار هفته بیست وچهار حرکاتس منظم حس کروم قبلش یک روز بود یک روز نبود خیلی خفیف ولی از بیست وچها حرکاتش محکم و منظم شد
الان اثلا نگران نباس طبیعیه
التماس تفکر
2738
سلام به همگی من 24 سالمه و واسه بار اول 3قلو باردار شدم.الانم 4 روزه که توی هفته 22ام هستم.اما متاسفانه هیچ تکونی حس نمیکنم خیلی نگرانم میترسم فسقلی هام مشکلی براشون پیش اومده باشه.توروخدا اگه چیزی میدونید کمکم کنید.........منو از نگرانی دربیارین

سلام من هم هفته دوازده بارداری هستم قبلا تو هفته ده خیلی جنین تکون‌میخورد قشنگ متوجه میشدم اما دوسه روزه اصلا متوجه نمیشم هیچ تکونی حس نمیکنم خیلی نگرانم ممکنه جنین مرده باشه؟

سلام منم بیست هفته ام دوسه روزه دیر به دیر خیلی کم تکون میخوره نگرانم

سلام. جفت من قدامیه بچه دوممه شکمم یه کم چربی داره ۲۰ هفته ام . تکونای دخترمو حس نمیکنم امروز و دیروز.

2706