2752
2734

بچه ها تابستونه و فکر میکنم اینجور ایده ها خیلی بدردمون بخوره

هرکسی تو ذهنش یه شغل باحال یا سرگرمی هست

بیاین به هم معرفی کنیم

ایده هاتون میتونه این چیزا باشه:

شغل

دوره کارآموزی

کلاس

سرگرمی

مکان های تفریحی

کارگاه یا کنفرانس آموزشی

مسابقات

همایش

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارگاه روانشناسی مهارت های زندگی

عالیه😍

یا مثلا کلاسای فن بیان

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
همین دیگه اسی عاشق این بودم دکتر باربارا ایران میبود...

وای آره

من خودم میناکاری رو سفال کار میکنم و میفروشم. دوره آموزشی دارم    

چه خوب😍

عکساشو اگه خواستی بزار اینجا

من خودم میناکاری رو سفال کار میکنم و میفروشم. دوره آموزشی دارم    

عزیزم درامدش خوبه? ماهی چقدر درامده خالصتون هست میانگبن?اگه دوست دارین جواب بدین

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم درامدش خوبه? ماهی چقدر درامده خالصتون هست میانگبن?اگه دوست دارین جواب بدین

درآمدش بستگی ب تعداد کارم و تعداد کارآموز داره تقریبا. هر کارآموز 180 میگیرم تا اونی ک تازه میخاد یاد بگیره زیاد تو فشار نیفته. هر ماه 8 تا 10 کارآموز دارم

@venulis    

چه خوشگله عزیزم😍

طرح هاشو کی طراحی میکنه؟

2706