2737
2734
عنوان

خانومااااااا وسایلی ک تو جهیزیه اضافیه و بهتره نخریم چیاست ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 70 پست

چایساز یا سماور یکیش.سرخکن.ساندویچ ساز.قهوه جوش.چرخ گوشت.چند دست قابلمه چند سری چینی یا آرک.

کلا من خیلی چیزا لازمم نشده و جمشون کردم.ولی سبزی خوردکن و آبمیوه گیر مخلوطکن.همزن مدام استفاده میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سماور. چایساز. کتری روگازی... هر سه رو نخر واقعا استفاده نمیشه. یکی رو بخر

ساندویچ ساز 

من واقعا تو این یکسال اصلا و ابدا از زودپز استفاده نکردم. چون خورش زود میزارم. بجاش قابلمه استیل بخر

آرام پز نمیدونم شاغلی یا نه. اگه خونه داری نخر

ظرف به اندازه بخر. بعدا هرچی لازم داشتی اضافه میکنی

همه چیییی من الان دارم جهیزیمو میچینم بخارشو ،اتوپرس،چرخ خیاطی،چرخ گوشت،سرخ کن،رنده برقی همه اینا ...

بین اینایی ک گفتی چرخ خیاطی و چرخ گوشت خوبه بقیش اضافس

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2731
2740
سرخ کن،جاروشارژی، گوشت کوب برقی، بخارشوی من اینارو نخریدم لنگ هم نموندم واقعا اضافی هستن و به دردنم ...

من از جاروشارژی ب جا جارو دستی استفاده میکنم الویه و‌کشک بادجونم‌با گوشکوب برقی راحت مخلوط‌ میکنم با بخارشوهم دیوارا و سرامیکا رو‌تمیز میکنم پرده رو‌صاف میکنم

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
پس چرا خریدی😲

الکیییییی

من دوتا اتاق خواب کوچیک دارم

یکیش ک اینقد بخارشو،دوتا جاروبرقی،چرخ خیاطی و میزش،اتو معمولی،اتو پرس،اتو مسافرتی با چندتا چیز دیگه ک یادم نیس

اصلا نمیتونی پاتو بذاری توش 

خدا حال همه رو خوب کنه..

اسی جون اینم بگم بستگی ب خودت داره

مثلا من ساندویچ ساز تستر هم زن اب مرکبات گیری رو میخرم چون خودم باهاشون کار میکنم...

توام بشین ببینم خودت از چ وسایلی زیاد استفاده میکنی 

ان شالله بخوشی

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪