2733
2739
عنوان

بیاین مهمه سن بیشنر مرد از زن

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 42 پست

بستگی به خودشون داره

اینکه چند سال دیگه پشیمون نشن 

به این فک کنه که خانوما زودتر شکسته میشن چند سال بعد فاصله سنیشون خیلی تو چشم میاد 

اگه مشکلی ندارن ازین نظر و از نظر اخلاقی

چه اشکالی داره؟

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این سن نه 

اما اگه پسر. ۳۰ سالش بود و دختر۳۶ میتونستم بگم با پختگی کامل تصمیم گرفته و عقلانی هس نه احساسی

به دوستت بکو چه تضمینی واسه ایندت داره؟؟بجس بفهم اینو

خدایاشکرت

همین که پسره تهدید میکنه یه کار. دست خودم میدم یعنی عقل درست حسابی نداره هنوز به بلوغ فکری نرسیده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

خاله منم میخواد ازدواج کنه پسره ده سال کوچیکتره، ولی خالمم کم سن میخوره

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
2738
هر چی مد بشه عالیه؟😶

چیز خوبیه

آقایون اکثرا تمایل به خانمای بزرگتر دارن

چون یه حس کامل تر بودن توشون میبینن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

تفاوت ۶۹ و ۷۵ بله مهمه خیلی هم مهمه . مثلا اگه یکیشون ۳۴ بود یکی ۴۰ شاید تفاوت محسوسی نبود اما در مورد این سنی که اینا توش هستن پسر متولد ۷۵ از لحاظ مراحل رشدی خیلی از دختر ۶۹ ی عقبه. احتمالا به دلیل عاشقی این تفاوت به چشمشون نمیاد و دختر فکر میکنه این پسر خیلییی بزرگتر از سنشه . اما واقعیت اینه که بچه ۳ ساله رو هرچقدرم بزرگتر از سنش بفهمه کلاس سوم ثبت نام نمیکنن نه؟  

چون مسلما حرف هیچکسو قبول نمیکنن بگو حتما برن مشاوره ازدواج معتبر و مفصل نه یک جلسه ای

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

یعنی پسره متولد 75؟

اگه دوس دارن همو ازدواج کنن ولی در کل عاقلانه نیست چون اون اقا تازه 23 سالشه و ده سسال دیگه ممکنه خدای نکرده زبونم لال هوایی بشه و دختر جوون بخاد 

به دوستتون بگید عجول نباشه و بیشتر فکر کنه

از این حرف اون اقا هم معلومه عاقل نیست و به احتمال زیاد بعدا پشیمون بشه 

امضا   
چیز خوبیه آقایون اکثرا تمایل به خانمای بزرگتر دارن چون یه حس کامل تر بودن توشون میبینن

بعید میدونم آقایون انقدری روشنفکر باشن

اونا فقط منافع خودشون رو میبینن.

حالا یا خانم شاغله یا یه شرایط خوبی داره که مرد جوونی جذب یه خانم شش سال بزرگتر بشه.