2737
2734
عنوان

مرگ نو عروس...

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 38 پست
توقع داری باور کنیم همچین چرت و‌پرتایی رو؟ مخصوصا اخرش هم که شوهرش دق کرد و مرد😂😂

چون باور نکردنیه گذاشتم تا بدونید امکان همچین چیزی هست.والا تمام خبرگزاریا گذاشتن بنده ذی نفع نیستم.بعدم نوشتن شوهره سکته کرده شما کشتیش براش ختمم گرفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه مواد دکلره دوساعت و نیم روی سر!!!!!! اونم زیر سشوار!!!! مطمعنن آرایشگر نبوده آرایشگره. 

منم از اینش خیلی تعجب میکنم شایستی یه کلاغ چهل کلاغ شده وگرنه هر کسی میدونه مو میپوسه.من یه دفه آرایشگاه بودم رو موهای خانومه چهل و پنج دقیقه دکلره گذاشته بودن ببین تمام موهاش سوخت اومد چک کنه دسته ای کنده میشد دیگه ترسیدن و نمک آوردن ریختن رو سرش و وقتی سشوار میکشیدن همینجوری میریخت پایین خورده مو 

منم از اینش خیلی تعجب میکنم شایستی یه کلاغ چهل کلاغ شده وگرنه هر کسی میدونه مو میپوسه.من یه دفه آرای ...

آخه ضعیف ترین دکلره هم نمیشه انقدر بمونه روی سر اونم زیر سشوار. متاسفانه جدیدا برای اینکه بعضی چیزها رو بگن خطرناکه نکنید و اینا. خبر رو عوض میکنن و توش مبالغه میکنن

2740