2733
2739

منم راضیم همسرم به شدت مهربونه ولی خب عصبی بشه هیچکی جلو دارش نیس...وضع اقتصادیمونم یکم بهم ریختس قسط زیاد داریم😔

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

من خداروشکر راضیم خانواده اش هم حرررف ندارن...فقططط همسرم زووود عصبی میشه واگرنه ۱۲سال ازدواج کردیم هنوزم مثه تازه عروسا باهام بدخورد میکنه و قربون صدقه میره هنوزم باید مثه بچه ها روپاهاش منو میشونه...سورپریزم میکنه....ولی خوووب اون اخلاق تند بودن گاهی اوقاتیش اذیتم میکنه ولی خوب من خودم هم ی ضعفایی دارم همه ادما دارن ...مهم دل انسانه که باهم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان پس خیلی وقته.خب چه میکنی حتما خیلی بهونه میگسری چونکه دلت باهاش نیست درسته؟

قبلنا اره خیلی هرروز ی اوضاعی داشتیم..ولی الان ی سالونیم ایناست ک خوبم یاخودمو راضی کردم نمیدونم..البته اونم اخلاقش بهتر شده ها قبلنا ی اخلاقای خاصی داشت

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
قبلنا اره خیلی هرروز ی اوضاعی داشتیم..ولی الان ی سالونیم ایناست ک خوبم یاخودمو راضی کردم نمیدونم..ال ...

خب خداروشکر ایشالله که روز به روزم بهتر میشید باهم.همه تو زندگیاشون مشکلاتی دارن مطعن باش کسی که میگه عالیه هیچ مشکلی نداریم دروغ میگه.

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
2731
من خداروشکر راضیم خانواده اش هم حرررف ندارن...فقططط همسرم زووود عصبی میشه واگرنه ۱۲سال ازدواج کردیم ...

افرین دیدگاه خیلی قشنگی دارین درسته همینطوره که میگین  

منم راضیم همسرم به شدت مهربونه ولی خب عصبی بشه هیچکی جلو دارش نیس...وضع اقتصادیمونم یکم بهم ریختس قس ...

همه قسط دارن بخدا ماهم قسط داریم ولی چه کنیم دیگه میگذره

2740