2733
2739
عنوان

مگه من دختر نبودمو هزار تا برنامه برا عقدو عروسیم نداشتم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2716 بازدید | 145 پست
کلا سرت رفته الانم غصه خوردن فایده نداره گذشته رو بیخیال شو تا با آرامش زندگی کنی😊😙

آرامش ندارم...هنوزم که هنوزه الکی میگن ما ازین کارا خوشمون نمیاد...مسخره های دروغگو

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم به شوهرم مستقیم میگفتم 😊

اتفاقا پریشب برگشت بهم گفت که تو خیلی پوشک بچه رو تند تند عوض میکنی مستقیم بهش گفتم آبجیت پر یه انباری پوشک داشت که به گفته خودش تو سه ماه تمومش کرد پس ساکت شو و وظیفتو انجام بده 🥴

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2728

وای عزیزم حرف دل منو زدی.موقع عروسی منو خیلی اذیت کردن اتلیه نبردن.بعد خواهرشوهرم انچنان خرج کرد که هیچ واسه جاری کوچیکم که فامیل بود انقد ریختن و پاشیدن که خودشونم رک بهم گفتن عزیزم ناراحت نشی که واسه تو نکردیما اونموقع فرق داشت.ولی الان من زدم به در بیخیالی اصلا بهش فکر نکن گلم بخدا حالتو میفهمم

آرامش ندارم...هنوزم که هنوزه الکی میگن ما ازین کارا خوشمون نمیاد...مسخره های دروغگو

اگه با شوهرت خوبی به خانواده ش و بی شعوریشون اهمیت نده. تو هم هیچکاری براشون نکن زندگیتو بکن دیگه گذشته 

عزیزم درکت میکنم. اما باید همون موقع کوتاه نمیومدی. حالا که کوتاه اومدی دیگه گذشت رو بیخیال شو بهش ف ...

رفتم بهترین آرایشگاه...اونم میخوهد خودشو دنبالم بندازه بیاد همونجا...خداشاهده حسود نیستم...اما یادم میاد که چقد شوهرم بهم زد وقتی این خواهرش همش بهش میگفت خانومت چه حساسه...من که اصلا اینجوری نیستم..‌ای خداااا

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
انوقت پدرشوهرم میگفت حالا ما متواضع بودیم که به قد و هیکلو خوشگلی نگاه نکردیم...دلیل نمیشه اینقد توق ...

چه بی شخصیته پدرشوهرت 

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

چقدر راحت نظراتشونو میگن یکم مهارشون کن عزیز جان یعنی چی متواضع هستیم کلا اگه سرتر نبودینم نباید همچین حرفی بزنن بعضیا چقدر راحت پررو میشن 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
اگه با شوهرت خوبی به خانواده ش و بی شعوریشون اهمیت نده. تو هم هیچکاری براشون نکن زندگیتو بکن دیگه گذ ...

اونم همش طرف اونا بود و هست

گدازاده خوب بلده از دیگران پول بکشه 

عزیزم تو چشم و دل سیر بود وگرنه اگه دور از جون مثه خودشون بودی مخال بود کوتاه بیای 

الانم بیخیال اکثر خانواده ها همچین شدن اگه شوهرت چیزی بگیره‌گرفته اگه نگیره محاله از خانوادش ابی گرم شه خودتو با فکر کردن به این چیزا حرص نده فدای سرت که نشده اصلا فکر کن موقع شما این جیزا نبوده فکر کن مادرشوهر پدرشوهرت نبودن که بخوان اینکارا رو‌کنن 

ولی وقتش میرسه که نوبت تو بشه و اونا چشمشون به دست تو باشه 😌

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   

اخ تو منی یا من توام؟
با این تفاوت ک برا ارایشگاه کنار خونشونم منو نبردن خواهرش درستم کرد خیلی زشت و بد حالم داشت از خودم بهم میخورد

لباس عروسم نگرفتن گفتن ما پول نداریم خودت برو بگیر منم چون جهاز گرفته بودم دستم خالی بود مجبور شدم از کسی لباس عروس قرض کنم ک مدل برا ده سال قبل بود برامم گشاد بود

سروسیله گرفتن گفتن پسرمون پول نداره وسیله بخره ما هم نمیتونیم کمش کنیم پول نداریم خودت هرچی خواستی بخر..
اصن یادش میفتم اتیش میگیرم
تازه اینو بگم سر عروسیم بهم النگو وسرویس دادن بعد فهمیدم همش بدله....
هم خوشگل بودم هم تحصیل کرده هم شاغل
نه اهل پسر بازی بودم نه اهل لات گی این شد عاقبتم
اصن خدایی وجود داره این چیزارو ببینه؟؟؟؟؟
بخدا خواهر شوهر کوچیکم متولد 76 با پسرا میرفت شمال اینور اونور تموم صورتشو عمل کرده اخرم خودشو بست ب یه بچه پولدار پسره میپرستش
من چی شد عاقبتم؟؟؟؟
هیچی...وقتی خواستم جداشم توی روم نگا کردن گفتن تو جهاز نداشتی تو وسیله ای نداشتی...هیچی بهم ندادن هیچی...
شش ماه از عروسیم گذشته بود مادر شوهرم اومد گردنبند و گوشواره سرگردنمو باز کرد جلو چش پسرش رفت فروخت پولشو داد ب باباش
طلایی ک مال خودم بود نه مال اونا
اصن یادش میفتم اتیش میگیرم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

وقتی همه اینا رو دیدی انقد دلت رو شکستن و انقد ازارت دادن و تو باز باهاشون وصلت کردی! به نظرت تو مقصری یا اونا؟ دلیلی ظلم ظالم مظلومه. چرا باید با خانواده ای ازدواج کنید که شخصیتت رو لگد مال میکنن

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2706