2737
2739
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30298 بازدید | 316 پست
حرفات منطقی نیست اصلا مردای قدیم خیلی بدبخت بودن خوبه پیرمردا حاضرن میتونی ازشون بپرسی!!! تو کار 60 ...

بچه داشتن قضیه فرق میکنهها  ولی خونه داری به تنهایی اونقدرام سخت نیست که بشه شغل حسابش کرد ..ما از سرکار میایم غذا درست میکنیم ظرفارو میشوریم هفته ای یبارم شستشو دستشویی جارو برقی و گردگیری و... همینه دیگه..ماهی یبا دوبارم جمعه ها مهمون دعوت میکنیم

کجای خانه داری ، بیکاریه  !! اون هم با این همه مسئولیت نظافت ، پخت و پز ، خرید، بچه داری ، شوهرداری ، پذیرایی ازمهمان ، مدیریت مالی و ...   . فقط چون حقوق و بیمه و مرخصی و تعطیلی نداره به عنوان کار جدیش نمیگیرن. خانمای خونه دار قدر خودتون رو بدونین  ، اگه شما با عشق خانه داری نمیکردین کانون خانواده متزلزل میشد. 

لطفا کلیک کنید

ارائه خدمات مشاوره فردی ، خانواده ، و کودک

ویدئوهای متنوع انگیزشی ، موفقیت و غیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما فکر کردین الان چکار میکنید؟ قدیما مردای سمت داهاتای ما درو کردن نخود چیدن با دست شخم زدن باغ دا ...

وای بانوی کورد امصاتو  دیدم خیلی شاد شدم دقیف یادمه منو و تو از پدر شوهر میکشیدیم لعنت بهشون خود عشقی تو 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
2731
خانه دارها بیکار نیستن البته ب شرطی ک هنرهای خانه داریو کامل بلد باشن کیک پزی شیرینی پزی دسر خیاطی ...

منم همه اینارو بلدم و دکترا شایدم پرفسوری خانه داری رو گرفتم😂😂😂

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

زن خانه داری که کارش فقط نظافت و پخت و پز نباشه

بلکه بتونه قدرت مدیریت و ارتقاء روابط‌  زناشویی‌ شو بالا ببره و آرامش و شادی‌ و سرزندگی ‌ رو تو خونه حکمفرما کنه قطعا از خانومایی‌ که شغلهای‌ دیگه دارن و نمیتونن‌ به خونه شون سرزندگی و آرامش بدن خیلی سرترن

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم
بچه داشتن قضیه فرق میکنهها  ولی خونه داری به تنهایی اونقدرام سخت نیست که بشه شغل حسابش کرد ..ما ...

شما میتونید در‌ برابر ناراحتی. های همسرتون و زندگی صبور‌ باشید؟میتونید برا تربیت بچه تون عشق و آرانش لازمو داشته باشید؟و تو زندگی تون شادی و سرزندگی رو تو خونه حاکم کنید؟

خود خستگی کار بیرون طاقت‌ و انرژی‌ و حوصله آدمو‌ میگیره چه برسه به اینکه کارای‌ خونه رو هم بکنه و بچه داری هم بکنه و شوهر داری هم بکنه و مهمونی هم بده 😅😅😃 

2740
میدونی چرا چون ما هم کار بیرون انجام میدیم هم کار شمارو خب مسلما کار  ما خیلی سخت تره  

من خودم قبلا شاغل بودم

ولی نمیتونستم یه زن خوب برا همسرم ‌باشم نمیتونستم آرامش و سرزندگی به خونم بدم

فکر اینکه بخوام بچه دار شم و وقتپو‌ برا تربیت درستش‌ بزارم باعث شد تصمیم بگیرم بیام بیرون و خونه دار شم

الان‌ میفهمم‌ واقعا خانه داری شغل سختیه‌ خیلی ام سخته (فقط تا شستن‌ و ظرف‌ و جارو و دستمال کشیدن نیست که گلم)

میدونی چرا چون ما هم کار بیرون انجام میدیم هم کار شمارو خب مسلما کار  ما خیلی سخت تره  

شاغلا هیچوقت نمیتوننک. رسيدگي ای که خانه دارا به خونه و خونواده شون میکنن‌ رو بکنن‌ من خودم قبلا شاغل بودم به پخت و پز و ... می‌رسیدم ولی ارامشو‌ نمیتونستم مدیریت‌ کنم تو خونه ...

مگه اینکه همسرتون هم تو کارا خونه بهتون کمک کنه

بدون مرخصی و تعطیلی 😭😭😭

کاش قدر بدونن..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706