2737
2739
عنوان

سلام. بچه ها من و شوهرم سر این مساله یکم اختلاف نظر داریم .

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما درست میگی ،وقتی خودش نیست چرا میبرت اونجا

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
شوهرم عادت میکنه من تنها برم اینور اونور 

بهتره ازالان اینقدجلوخانواده شوهرمقاومت نکنی وازشون زیاددوری نکنی

حالا دو سه ساعت چیه

البته زیادرفتن ب اونجا خوب نیستاسبک میشی

اماازالانم بخوای گاردبگیری واسه خودت بدمیشه

برو وبحث نکن وکم کم باسیاست وبهانه ه‍ای بجا کم ترویک درمیونش کن.

بحث انعطاف نیس  بحث عادته

خب نرو اصلا

من خونه مادرشوهرم از اول عقد تا الان که ۹ سال گذشته فقط با دعوت میرم و دوتایی اونم دو سه ماه یک بار

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

دو سه ساعت چیزی نیس ولی خب نظر شماس تصمیم با شماس گلم. معمولا شوهرا چون سر موقع نمیتونن برسن جایی من رو این موضوع حساس نیستم همیشه هم چه فامیل خودمون چه همسرم قرار باشه برم خونه کسی خودم قبلش میرم میشینم تا همسرمم بیاد چون معتقدم آدم جایی میره به وقتش بره طرفای مقابل هم از بودنت یه استفاده ای ببرن دلشون خوش بشه دوس ندارم موقع خوردن با همسرم برم زودم ننشسته برگردیم اینطوری خیلی زشت میشه واسه میزبان البته من نظر شخصیم اینه واسه خودم..گ ممکنه یکی کاملا برعکس من باشه 

حتی خونه خواهر شوهرمم گاهی خودم  میرم میشینم شب نشده برمیگردم بدون شوهرم میرم چیزیمم نشده😆😆😆😆😆ولی خب اینم بگم من تعادل رو رعایت میکنم زیاد نمیرم کمم نمیرم وقتی ام میرم اصولی میرم مشکلی هم پیش نیومده برام حتی خونه دایی هسرمم همیشه میرم همسر من همیشه سر کاره اگه به پای اون بایستم باید جایی نرم یا اگه برم موقع خوابشون باید برم😆

شوهرم عادت میکنه من تنها برم اینور اونور 

اونقدر تنها خونه مادر شوهر رفتن عواقب داره

من تجربه دارم

خودم دوستام و کلی دختر دیدم 

بهت میگم نکن 

اگه احترام عزت میخوای مثل مهمون برو با شوهرت 

مثل مهمون بیا

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

مادرشوهر خوب هم زیاده،ولی خب هیچ موقع طرف نمیاد بکه مادرشوهر من عالیه،همیشه بدیها بیشتر تو چشم میان،لولوخرخره نیس که ،بنده خدا اونم یه مادره،چرا انقدر گارد میگیرید،همین تو دل مادرشوهرتونو خالی میکنه،طفلی فک میکنه دوسش ندارید😞