2737
2734

من  ۷ الی ۸ سالم بود یه پلاستیک زباله پاره کردم چار طرفش و نخ بستم از پله ۶ خونه مامانبزرگم پریدم و از اونجایی که پله خونه قدیمی ها بلنده بد خوردم زمینو انگشت کوچیک پام شکست توقع داشتم با اون چتر پلاستیکی آروم رو زمین فرود بیام🤣🤣🤣🤣

لعنتى به برادران رايت گفتى زكى 😂

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پشت وانت عموم ادا تایتانیک در میاوردم شوت شدم پایین پخش شدم‌رو اسفالت 😂😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

من تازه اسکوتز خریده بودم ی شیب خیلی تند داشت پسش خونمون ب سرسره معروف بود اولین باز اونجا سوارش شدم حس میکردم مثل اسکست بازا تو تلویزیون میشم

افتادم زمین و زانوم ترکید هنوز جاش هست و باعث شده لباس کوتاه نپوشم

2738

میدونستم  پریز برق خرابه احتمال داره منو برق بگیره ولی کرم داشتم وقتی داشتم رد میشدم انگشتمو میکردم توش . یه بار دستم خیس بود رد که شدم انگشتمو کردم تو پریز برق خراب همچین برق منو گرفت یه لحظه خشک شدم . حس خیلی بدی بوود . از ترسم به مامانم نگفتم ولی تا وقتی درست نشد راهمو کج میکردم از پشت مبل رفت و امد میکردم 😐😐😐😐😐

منم همینکار رو ی جور دیگ انجامش دادم دو تا تخته چوب رو ازجعبه های میوه کندم بستم ب دستام رفتم رو حوض ارتفاعش زیاد بود ازین قدیمیا بال بال زدم پرواز کنم دستم شکست😓همش تاثیرات انیمیشن ها بود

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

من از بچگی کارها بدلکارهارو خیلی دوست داشتم یبار ساختمون یکی از همسایه ها بودیم تغربیا ۴طبقه بود من ۱۰.۲۰بادکنک داشتم  تو پشتم بسته بودم که مثل کارتونا یا فیلمها بپرم پرواز کنم یهو از طبقه ۴ پریدم پایین وقتی چشامو باز کردم تو بیمارستان بودم دست وپام شکسته بود وسرم هم ضربه دیده بود

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
2706