2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ۴ماهشه تازه واکسن زدم از ۳هفته پیش موقه شیر خوردن شروع میکرد. به جیغ زدن و. فراری از شیر. خوردن ...

ریفلاکس و الرژیه خفیفه احتمال زیاد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
یه بار رگه خون دیدم یه بارم دونه دیدم خیلی کم فکر کردم پشه زده،هر. دفعه یه جوریه ۲دفعه هم بلغمی بود

فعلا سعی کن دقت کنی به خوراکت ببین چه روزهایی بلغمه و اون روز چی خوردی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
رفلاکس هم از اول داشت وداره

الرژی ریفلاکسو تشدید میکنه 

دقت کن به چیزایی ک میخوری

2738
الان ۴ماهشه تازه واکسن زدم از ۳هفته پیش موقه شیر خوردن شروع میکرد. به جیغ زدن و. فراری از شیر. خوردن ...

ببین یابایدرریم بگیری شیربدی ک نظرشخصبه البته بنظرمن اون شیزوندی بهتره 

دوم اینکه بایدشیرخشک مخصوص بدی ک الرژی  اکثرابچه هاب اپتامیل پپتی خوب جواب میده باهاش ارامش دارن 

ارعلایمشون کم میشه 

علایم پسرم نفخ شدیدعطسه ابربزش بینی کیپ شدن 

خلط پشت حلق شدیدبینی پی پی بلغمی 

دفع زیادمثلا۱۰بارتا۱۵بارددروز

دیگ اخرش رگه های خون 

اسهال شدیداخرشن بستری شددیگ شیرشوعوض کردم اپتامیل پمتی خوردخوب شداز۴ماهگی تا۲سالکی هم زادیتن هرشب خورد

۶ماهگیم تست پوستی دادم براش مشخص شدک ب لبنبات بادوم سیب زمینی سویاحساسیت داره توتنفسبام ب مایت 

علایم دخترم خلط وسرفه واگزمابودپیپیشم شله یمقداریم ریفلکس 

ولی برادخترم کمتره بازتست پوستی دادم ۷ماهگی ک ب لبتات ومایت گرده علفهای هرزحساسه اونم زاریتن میخوره فعلا

تا۱۸ماهگیم نبایدبهش ارخانواه لبتیات چیزی بدم بعدش تست میکنم 

وخدایی که بشدت کافیست
ببین یابایدرریم بگیری شیربدی ک نظرشخصبه البته بنظرمن اون شیزوندی بهتره  دوم اینکه بایدشیرخشک م ...

من پپتی دادم یبوست شد بعد دگتر خودش گفت چیزیش نیس شیر. خودمو. بدون مراعات با شیر. خشک نان دادم که یبثستش خوب شه و. نشد

من پپتی دادم یبوست شد بعد دگتر خودش گفت چیزیش نیس شیر. خودمو. بدون مراعات با شیر. خشک نان دادم که یب ...

ببین اگ الرری داره بایدارخانوادهhaیاپپتی بخوره چون رگه خون دیدی haهم بنظدمن براش خوب نیس همون پپتی بده 

اولش یبوست میشه بعدکمکم بدنش عادت میکنه حتمابده شیرخیلی خوبیه

وخدایی که بشدت کافیست
من پوستم با این آلرژی کنده شده سوالتو بپرس

خیلی دلواپسم چیزه بدیه؟مشخصات دخترمو. تو. پیام صفه اول گذاشتم یعنی الرژی ه؟چرا دکترا میگن نیست ولی اینگار الرژیه؟ ا

ببین اگ الرری داره بایدارخانوادهhaیاپپتی بخوره چون رگه خون دیدی haهم بنظدمن براش خوب نیس همون پپتی ب ...

دکترای فوق تخصص نوزاد. که کلا اینکار گرد. پیش فوق تخصص گوارش که بردم گفت احتمال الرژی رژیم بگیر. و ازمایش مدفوع بده حالا یه بارم میبرمش متخصص اسم و. تلرژی ولیایمقدر دکتر بردمش که کل خانواده صداشون در امده میگن من مشکل دارم اصلا نه دخترم و باید. برم پیش روانشناس😒