2733
2734

ن هنوز ک نیمده فکر کنم درست باشه الان داخل نی نی سایت می‌گشتم دیدم خیل یا بعد عکس رنگی تاخیر داشتن اینم از شانس من نمیدونم گفتم اگه تا ۱۰ روز نیومد ی بی بی چک دیگه بزنم بخاطری ک وسوسه نشن نرفتم بگیرم گفتم الکی دل خوش نکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی خدابخواد

عزیزم دلم ان شاالله به همین زودی خبر مثبت بودن ازمایش خون بارداریتو بدی 😘😘😘

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2731

توروخدا برام یه صلوات بفرسین اگه میشه

دوسالو چن ماهه منتظرم پلی کیستیکم 😢😢😢بخدا خبر بارداری میشنوم میگم خدایا نوبت من کی میشه😢😢😢😢

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
توروخدا برام یه صلوات بفرسین اگه میشه دوسالو چن ماهه منتظرم پلی کیستیکم 😢😢😢بخدا خبر بارداری میشن ...

عزیز دلم به خدا برات دعا کردم که انشالله به همین زودی باردار بشی خبر خوب بارداریتو به ما هم بگیم به خدا همدردیم کاملا درکت میکنم فداتشم من که امروز کلی گریه کردم در حدی که شوهرم بیچاره تعجب کرده بود بیچاره فکر میکرد دیونه شدم

عزیز دلم به خدا برات دعا کردم که انشالله به همین زودی باردار بشی خبر خوب بارداریتو به ما هم بگیم به ...

خیلی ممنون انشالله عوضشو از خدا بگیری و شمام زودی مادر بشی

اخه حس شیرینی مادرشدن من عاشق مادر بودنم با اینکه نیسم ولی از الان دلم میره براش 

مطمئنم مام یه روزی میگیم منم باردار شدم به امید خدا

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

گاهی منم گریه میکنم کلی دفترمو مینویسم 

مینویسم از این روزای سختم از انتظارام از اینکه ندیده دلتنگشم

وقتی بدنیا اومد و بزرگ شد حتما حتما میدم بدونه برا داشتنش چقدددد التماس خدارو کردم 

خیلی ممنون انشالله عوضشو از خدا بگیری و شمام زودی مادر بشی اخه حس شیرینی مادرشدن من عاشق مادر بودنم ...

خدا از دهنت بشنوه فدات خدا کنه به همین زودیا یه نی نی سالم و صالح بیاد تو شکمت😘😍

گاهی منم گریه میکنم کلی دفترمو مینویسم  مینویسم از این روزای سختم از انتظارام از اینکه ندیده د ...

ای بابا به خدا اشکمو در اوردی الهی من بمیرم اجی جونم به خدا بهتره اینقدر ناراحت نباشی چون مطمعنم که به زودی میشی من برای هر کی دعا کردم به خواستش رسیده تو هم میرسی همین الانم دارم برات دعا میکنم و خدا رو قسم میدم که دل تو رو شاد شاد کنه یه نی نی تپل مپل بیاد تو دلت