2752
2734
عنوان

آکادمی گوگوش و فرهنگ ناب ایرانی!

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تعریف های مختلفی در باره این مسابقه تو نینی سایت خونده بودم
ما خودمون ماهواره نداریم,دیشب خونه مامانمینا بودیم و من این برنامه رو دیدم
همش داشتم فکر میکردم خوب چرا اینقدر مردم به حجاب این خانم حساسن
یکی دوست داره با حجاب باشه یکی دیگه نه
بعدم این برنامه درباره توانایی اون سه نفر در خوانندگیه
فکر نکنم ظاهرشون اینقدرا هم مهم باشه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
من خودم طرفدار ارمیا بودم
نه اینکه بگم تاپ بود ولی نسبت به بقیه صداش را می پسندیدم( مثل انتخابات اصلح باش)
اما هیچوقت به خودم اجازه ندادم به ندا چیزی بگم یا توهینی بکنم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
هههههههههه
تو فیس بوک یه نفر میگفت
گوگوش اگه خواننده تربیت کن بود پسر خودش رو درست میکرد تو خودت قند و نباتی.... شکلاتی ... شکلاتی نخونه
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
ببینید مثلا سروش با همه تعریف و تمجیدهایی که ازش می شد و اگه دیده باشید تو شعر یادت نره خیلی قشنگ خوند ولی باز تو این یکسال یه آهنگ نداده بیرون
مثل مدرک بعضی دانشگاهها که باید بگذاری دم کوزه آبش را بخوری فقط مامان و بابا تعرف موقعی که خواستگاری میرند یا میاد خونشون پزش را می دهند
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
متاسفانه من از انتخابات 8 سال پیش فرهنگ مردممون رو شناختم....
مشکل ما اینه تحمل نظر مخالف رو نداریم یا اگه داریم چون از بچگی تبادل نظر و بحث صحیح و.... به اضافه ی کنترل خشم و این چیزا رو یاد نگرفتیم سریع دست به دامن ساده ترین راه یعنی تمسخر و بدوبیراه و ... میشیم!!
حالا باز انتخابات یه مساله سرنوشت ساز بود ..
این آکادمی مسخره ترین چیزی بود که میشد سرش دعوا کرد و بدوبیراه گفت!!!!
من هنوزم برام سواله یعنی انقد مهم بود؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از فرهنگ ناب ایرانی فقط چهار تا دیوان شعر و یه سری متون و چند تا ساختمون و بنا از تاریخ گذشته مونده! همین!
...ژولیت...
1392/1/3 3:12 ب.ظ

متاسفانه من از انتخابات 8 سال پیش فرهنگ مردممون رو شناختم....
مشکل ما اینه تحمل نظر مخالف رو نداریم یا اگه داریم چون از بچگی تبادل نظر و بحث صحیح و.... به اضافه ی کنترل خشم و این چیزا رو یاد نگرفتیم سریع دست به دامن ساده ترین راه یعنی تمسخر و بدوبیراه و ... میشیم!!
حالا باز انتخابات یه مساله سرنوشت ساز بود ..
این آکادمی مسخره ترین چیزی بود که میشد سرش دعوا کرد و بدوبیراه گفت!!!!
من هنوزم برام سواله یعنی انقد مهم بود؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از فرهنگ ناب ایرانی فقط چهار تا دیوان شعر و یه سری متون و چند تا ساختمون و بنا از تاریخ گذشته مونده! همین!

N A Z I T A
1392/1/3 2:02 ب.ظ

Mehr@n دلت خوشه ....

مردم ما داغون تر از اینحرفان ...

فرهنگ و ادب هم مال قدیم گذشته ها بود ... هوتوتو ...
بیخود حرص این مردم و نخور .. خودشون به خودشون رحم نمیکنن دنبال چی میگردی ؟؟؟

حرف شما درست
اما مثلا اگه من با خانومم دعوام شد باید برم سر بچه همسایه خالی کنم؟

من کاملا موافقم که آکادمی امسال واقعا یه بازی بود ... اصلا شما یه نکته تو انگلیس پیدا کن که سیاست درش نباشه هههههه
من پسر عمم 45 ساله اونجاست میگه اصلا سیاست انگلیس رو با هیچ جای دنیا مقایسه نمیشه کرد!!!
حالا اینا کنار....

تجربه شد برا چیزای دیگه یه کم ارزش گذاری کنیم ببینیم واقعا این همه توهین و تحقیر به دوست و هموطن و... ارزش داره؟ با این توهین ها و تحقیر ها چی داریم از دست میدیم و به چی می رسیم؟؟