2733
2734
عنوان

اینایی که شیاف پروژسترون دربارداری استفاده کردن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 34 پست
من سابقه سه تا سقط داشتم ،توی این بارداریم شیافت پرژسترون خارجی هرروز یکی از وقتی ک فهمیدم باردارتا ...

من دوتاسقط داشتم وبارداری دخترم درد نداشتم ولی خیلی سختی کشیدم الان میترسم کاری کنم سقط بشه چون قبلا کارخونه روهمه دریه روز انجام دادم وقتی درازکشیدم تو هفته۱۲کیسه ابم پاره شد

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

عزیزم منم استراحت مطلق بودم ،فقط بخور بخواب از جاتم بلند نشو من شوهرم تا خونه بود همه کارامو میکرد نبود مامانمو مادر شوهرم ،اصلا کار سنگین نکن شیافتتم سر موقع بزار ،من همرا شیاف قرص دوفاستون ده هم میخوردم ب دکترت بگو بده بهت 

عجب ،عجب،عجب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم استراحت مطلق بودم ،فقط بخور بخواب از جاتم بلند نشو من شوهرم تا خونه بود همه کارامو میکرد ن ...

خیلی دارو و...بم داد منم شوهرم موقعی که از سرکار میاد کار میکنه غذامم مامانم یه روز درمیون میاره وخونه روکاملتر تمیز میکنه ومیره مادرشوهرم اصلا نمیدونه حاملم چون کنایه هاش و...دیونم میکنه بخاطر این نگفتیم تا اینکه۴ماهم کامل بشه ولی دخترم اذیتم میکنه اگه ببینه حالم بده بدتر میکنه میگه زود خوب شو 

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
2728