2737
2739
عنوان

کیا عروسیشون مرداده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2123 بازدید | 288 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شما تاج انتخاب کردید؟؟  من از هیچ مدلی خوشم نمیاد نمیدونم چرا  اگه گرفتید عکس بذا ...

من تاج رو از همون آرایشگاه اجاره میکنم به نظرم بهتره طبق مدل مویی که درست میکنه تاج بذاره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من تاج رو از همون آرایشگاه اجاره میکنم به نظرم بهتره طبق مدل مویی که درست میکنه تاج بذاره

مدل مو رو انتخاب کردم و گفته اندازش چقدر باشه 

ولی کلا از تاج توی مغازه ها هم خوشم نمیاد چه برسه به اونا که خودشون دارن. 

یه عروس دیدم تازگیا شینیون پایین زده بود یه ریسه خیلی ظریف زده بود پشت خیلی قشنگ بود . عکسشو میذارم حتما 

2731

@sadafdokht    

@sargol_sargol    

@دریا1992    

@faaandogh    

@آلبالوجان    

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

@بهی1313    

2740

سلام بچه ها خوبین؟چه خبر۱4روز مونده تا ۲۴رم چیکارا کردین

ما که خریدمونو کردیم همه هماهنگیا رو انجام دادیم به جز دسته گل و ماشین عروس

نمی دونم چرا همش حس میکنم یه چیزیو جا انداختم شما بگین چیکارا کردین

سلام عزیزم  ممنون از تگ 😍 تاپیکت رو گم کرده بودم  کاراتو کردی؟ 😰  من که شدیدا ا ...

سلام عزیزم خیلی استرس دارم بعضیاش مونده

سلام اگ بگم من هنوز هیچی نکردم استرس هم ندارم چی میگیــــــــــن😄😄😄

البته اقای داماد ارایشگاه و فیلمبردار و گروه ارکست رو رزرو کردن. یسری خریدا رو فردا پس فردا تنهایی انجام میدم یسری خریدا رو هم دو شهر دیگه😁 کاملا بر برنامه ریزی بدون اتلاف وقت و با مدیریت استرس😂

سفارش حنا و میوه ارایی مونده. سرویس چوب مونده گل و تزیین ماشین مونده لباس عروسمم مونده😜😛 بابا اینا همش کار یه هفتس . منم ک ۳۱مرداده عروسیم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

من امروز جهیزیه مم چیدم 

کارتامو فردا تحویل میگیرم تا اخر هفته مینویسم و میرسونم به مهمونا

فردا کیک و ماشین عروسم سفارش میدم 

میمونه وسایل یخچال که اونم فک کنم هفته آخر ببرم

2706